TIKI-TAKA: Vysoké platy ve fotbalové reprezentaci? Šmicer prozradil, jakou „almužnu“ bral on!

Po neúspěšné kvalifikaci na mistrovství světa se místopředseda FAČR Roman Berbr ostře pustil do kouče české reprezentace Karla Jarolíma. Jenže podle mnohých, včetně hostů posledního dílu talk show Petra Svěceného TIKI-TAKA, Berbr hodně přestřelil!

„Je to všechno nesmysl. Buď tam toho trenéra chci a postavím se za něj, nebo ho vyhodím,“ nechápal zbytečný Berbrův komentář Vladimír Šmicer.

To herec David Suchařípa zašel ještě dál! „Myslím, že to je prostě klasická praktika pana Berbra, on se přiznal, že byl estébák, že je na to hrdej.“

Pak se diskuze stočila také na to, zdali se mají zveřejňovat ve fotbale či ve sportu obecně platy – veřejnost totiž nedávno poněkud pobouřilo, že Karel Jarolím bere u „neúspěšného“ národního týmu měsíčně více než 600 tisíc korun.

Na své angažmá u reprezentace tak musel zavzpomínat Vladimír Šmicer. „Já jsem trochu smutnej, já to tam měl za padesát tisíc,“ rozesmál vítěz Ligy mistrů všechny přítomné. „A teď se koukám, že jsem byl trošku pod cenou,“ zmínil své tehdejší angažmá u reprezentace v roli manažera, při němž Česko postoupilo na mistrovství Evropy 2012 až do čtvrtfinále.

„To byl tehdy předseda Ivan Hašek a říkal nám, že peníze v kase nejsou. Pak ale přišel Míra Pelta a byly prachy,“ rozesmál hosty Šmicer podruhé.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=bDXMVJAnbdg&[/fve]

Talkshow TIKI-TAKA má premiéru vždy v pondělí ve 20.00! Celý díl si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV!

[blog_program_info id=“18094246″]

Ve středu sledujte na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal Ligu mistrů. Hosty ve studiu budou Tomáš Ujfaluši a Roman Bednář. Na výběr budou 4 zápasy s českým komentářem.

20.10: Chelsea – AS Řím (O2 TV Sport)

20.10: Benfica – Manchester United (O2 TV Fotbal)

20.10: Bayern Mnichov – Celtic FC (O2 TV Fotbal)

20.10: Barcelona – Olympiakos (O2 TV Fotbal)

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

[blog_program_info id=“18094262″]

Foto: reprovideo (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru