Stramaccioni se na penalty nevymlouval. TOHLE jej ale rozčílilo nejvíc!

SpartaPlzní padla 0:1, přestože podala kvalitní výkon a nebyla horším týmem na hřišti. „Jsem velmi zklamaný z výsledku. Neříkám, že jsme si zasloužili přímo zvítězit, ale rozhodně jsme si nezasloužili prohrát. Měli jsme 18 střel, 11 rohů a hráči odevzdali maximum,“ zhodnotil výkon svých svěřenců na tiskové konferenci trenér Andrea Stramaccioni.

Italský lodivod nechtěl řešit zákroky, po kterých se mohly pískat pokutové kopy proti Plzni, promluvil však o svých pocitech z dění na hřišti – Sparta jako klub prý nemá takový respekt, jaký by si zasloužila!

„Nechci mluvit o epizodách, ale o celkově chybějícím respektu k TOP klubu, jakým je Sparta,“ začal Stramaccioni svoji úvahu.

„Rosický přišel na hřiště, byl třikrát faulován, ale rozhodčí kartu neudělil. Hejda fauloval několikrát, ale kartu dostal až v 76. minutě. Václav Kadlec měl první faul a hned dostal žlutou kartu. My nejsme Benevento (nováček italské Serie A, pozn. red.), my jsme Sparta a měli bychom mít adekvátní respekt, prohlásil Stramaccioni.

„Tohle je důvod, že čeho jsem nervózní. Respektuji výhru Plzně, gratuluji jim, ale kdyby někdo fauloval Tottiho v Itálii takto tvrdě, tak dostane kartu, protože to jsou fauly jen za cenu, aby hráče zastavily. Znervózňuje mě taky to, co rozhodčí říkají hráčům přímo na hřišti,“ vysvětlil Stramaccioni, který zopakoval, že se nevymlouvá na neodpískané penalty, ani na odmávaný ofsajd Benu Chaimovi v samém závěru zápasu.

[fve]https://youtu.be/C8k5WJbPj5M[/fve]

Tiskovou konferenci si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV na stanici O2 TV Fotbal

Nerozhodila jej ani otázka, zda se neobává, že se pod ním čím dál víc kýve trenérská židle. „S majitelem klubu jsem v kontaktu pořád, mluvili jsme spolu před zápasem i po zápase. Soustředím se na svou práci, abych připravil tým, spekulace nikdy neovlivním,“ uvedl Stramaccioni.

Sparta po třetině ligy ztrácí na první místo 15 bodů, z boje o nejvyšší příčky ale neustupuje. „Náš cíl zůstává stále stejný, dostat se na pozici zajišťující účast v Lize mistrů. Bude to po dnešním zápase ale velmi těžké,“ uznal italský lodivod.

Zápas si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV na stanici O2 TV Sport

Přečtěte si taky:

Je Sparta pryč z boje o titul? Plzeňský trenér Vrba odpověděl jako diplomat

Kolářovy parády: Biabianyho posadil na zadek, potom srazil Spartu gólem!

Sestřih zápasu:

Foto: repro O2 TV Fotbal  (mm)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru