Ujfaluši před šlágrem Sparta vs. Plzeň věří domácím: Mají poslední šanci!

V neděli se na Letné střetne pátá Sparta s vedoucí Plzní, která vyhrála všech dosavadních 9 zápasů.

Že by měl být tým Viktorie automaticky favoritem žhavé fotbalové bity? S tím nesouhlasí Tomáš Ujfaluši, který naopak věří domácímu celku!

„Pro Spartu je to pro ideální utkání. Hraje proti prvnímu týmu, ale má ho doma, přijde plný dům a může Plzeň porazit. Věřím jí. Plzeň je v laufu, ale teď hraje na Letné, to bude i pro ni těžké,“ uvedl bývalý sparťan pro Lidovky.cz.

Sparťané mají podle bývalého reprezentanta poslední šanci zapojit se do hry o titul. „Musejí zvládnout nejen utkání s Plzní, ale i to další těžké v Jablonci. Je to jejich poslední šance,“ předpokládá Ujfaluši.

Prognózu ve prospěch Sparty vyřkl i televizní expert O2 TV Sport Jan Rajnoch.

„Pro Spartu to opravdu může být zápas, ve kterém se postaví na nohy. Plzeň je rozjetá, ale každá série někdy končí. Kdybych si měl tipnout, intuice mi říká, že Sparta vyhraje 2:1, řekl pro Lidovky.cz sparťanský odchovanec.

[blog_poll_start][poll id=“762″][blog_poll_end]

Lafata: Třeba ještě překvapíme

Samotní sparťanští fotbalisté si uvědomují, že po nevydařeném vstupu do ligového ročníku teď musejí hrát každý zápas, jak kdyby šlo o všechno.

„Věřím, že se nám podaří v neděli ztrátu umazat. Můžeme každý zápas brát jako play-off v hokeji. Dá se říct, že moc lidí od nás už nic nečeká, tak bych byl rád, kdybychom ztrátu snižovali, a třeba ještě překvapíme,“ řekl David Lafata klubovému webu sparta.cz.

[blog_poll_start][poll id=“761″][blog_poll_end]

Nenechte si ujít „souboj nesmiřitelných“ Sparta vs. Plzeň v neděli 15. října od 17:30 na O2 TV Sport nebo v multidimenzi O2 TV Fotbal!

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Přečtěte si taky: Vyhrajte FIFA 18 pro PlayStation 4 a zahrajte si za pražskou Spartu!

Foto: O2 TV Sport   (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru