Prohlédněte si v prodejnách i v e-shopu O2 špičkový telefon Nokia 8

Prohlédněte si v prodejnách i v e-shopu O2 špičkový telefon Nokia 8

Prohlédněte si v prodejnách i v e-shopu O2 špičkový telefon Nokia 8

O2 díky operátorské exkluzivitě máme v prodeji špičkový chytrý telefon Nokia 8. Tenhle kousek je zatím nejdokonalejší výtvor ze znovuzrozené produkce firmy Nokia a splňuje očekávání náročných zákazníků. Novinku najdete v prodejnách O2 i v našem e-shopu.

Nokia_8__1920x1080_plazma

 

U O2 si teď Nokii 8 můžete od pořídit za 15 995 korun, či za 666 korun měsíčně na splátky bez navýšení. V prodeji je nový smartphone zatím v barvách blue a steel. Díky novým technologickým vychytávkám pro denní využití a preciznímu zpracování míří Nokia s novým telefonem do nejvyšší kategorie. Uživatele zaujme super tenký 13 megapixelový přední i zadní fotoaparát se špičkovou optikou ZEISS. Nový telefon podporuje i dual-sight režim a #Bothie. To umožňuje současné použití předního a zadního fotoaparátu pro snímání fotografie a videa na rozdělené obrazovce a živé streamování na Facebook Live a YouTube Live. Videa navíc pořídíte s 360° prostorovým zvukem Nokia OZO. Těšit se můžete i na bezpečný operační systém Android Nougat 7.1.1. Určitě vás zaujme i dokonalý design. Nokia 8 totiž prochází precizním čtyřiceti krokovým procesem opracování a leštěním. Jeho hliníkové tělo vám tak perfektně padne do dlaně.

Jak už jsme zmínili, telefon je možné koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si k němu pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu vašeho starého telefonu – hodnotu odkoupeného mobilu vám odečteme z ceny nového zařízení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nokia se pustila do Androidu. K dobré ceně přidá navigaci
Nahoru