Jágr překvapil své oddané fanoušky! Jak všechny rozesmál v televizi?  

Pětačtyřicetiletá hokejová legenda Jaromír Jágr se sice ani v druhém utkání sezony v dresu Calgary kvůli chybějící kondici nepředstavila (Flames porazily Winnipeg 6:3), přesto si ale pro sebe rodák z Kladna ukradl pozornost!

Jágr se stal nečekanou hvězdou klubové televize, do níž si moderátor pozval kultovní skupinku „cestujících Jágrů“ pocházející právě z oblasti kolem Calgary. Nepřehlédnutelný „Jágrův gang“ proslul především tím, že českou hvězdu doprovází už léta po stadionech po celé Americe.

Ve chvíli, kdy členové tohoto netradičního uskupení rozebírali s moderátorem různé druhy paruk, je překvapila samotná hvězda s číslem 68 na zádech!

Jágr během rozhovoru zezadu doslova „přiskočil“ mezi své oddané fandy a s rozzářenou tváří jim věnoval podepsaný dres Calgary Flames. A nebyl by to on, kdyby pak všechny přítomné ještě pořádně nerozesmál! „Pokud byste potřebovali ještě jednoho člověka, tak já jsem z Calgary… Víte co, zkusím hrát a když mi to nepůjde, tak tu zůstanu celý rok s váma,“ pobavil Jágr.

Přímé přenosy z NHL můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanici Nova Sport 1 a Nova Sport 2!

Přečtěte si také:

Pán hattricků Ovečkin! V NHL 100 let nikdo nedokázal to, co on! Kdo za to může?

Brankář v NHL chytal obličejem! S krvavým zraněním musel ze hry!

Jágr už trénoval s Calgary! Spoluhráče vyučoval na ledě jako ve škole!

Foto: reprovideo (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru