AU! Česká tenistka při čtyřhře brutálně sestřelila soupeřku! Jaká byla reakce?

V supertiebreaku do deseti bodů, který rozhoduje zápasy ve čtyřhře při nerozhodném stavu 1:1 na sety, jde o každý míček. A tak občas přijdou na řadu i situace, které jsou na hraně pravidel.

Přesněji řečeno, pravidla je povolují, ale pro soupeře jsou často hodně tvrdé i zdraví nebezpečné.

Jeden takový úder vytasila i česká veteránka Květa Peschke. Soupeřku Kiki Bertens sestřelila volejem přímo do obličeje!

Samozřejmě to bylo neúmyslné. Nizozemka se ale naštěstí rychle oklepala a celou situaci vzala s úsměvem. Ve čtyřhře prostě občas k takovým nehodám dochází.

A pozitivní přístup se vyplatil. Po ošetření se Bertens vrátila na kurt a se svou partnerkou Julií Görges nakonec rozhodující supertiebreak vyhrála. Po výsledku 2:6, 7:6 a 10:5 se může těšit na čtvrtfinále proti česko-maďarskému páru Andrea Hlaváčková – Timea Babos (živě v multidimenzi na O2 TV Tenis od cca 12.15).

[blog_program_info id=“17758574″]

Mimochodem právě Andrea Hlaváčková má nezapomenutelnou zkušenost z toho, jak tvrdý může tenis být z olympiády v Riu, kde ji sestřelila v semifinále Martina Hingis.

Vzpomínáte?

[fve] https://youtu.be/-BZvHWfTZRA[/fve]

Pod pěti kruhy bohužel příběh neměl dobrý konec. Hlaváčková s Lucií Hradeckou prohrála semifinále a později i zápas o bronz. Navíc se ještě ukázalo, že má po úderu míčkem zlomený oční oblouk i nos.

Foto: gettyimages.com (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru