Jako ve wrestlingu! Svět MMA šokovalo TOHLE ukončení zápasu

Smíšené bojové umění a profesionální wrestling jsou sporty, kterým se občas nevyhne netradiční ukončení zápasu. Nyní to dokázal zápasník MMA Jonno Mears, který svého soupeře na galavečeru MMA v Boltonu porazil pomocí techniky zvané „Bostonský Krab“.

Anglický bojovník je celoživotním fanouškem wrestlingu a toužil tento populární chvat předvést ve svém zápase v oktagonu.

Chvat se dá zrealizovat, když protivník leží na břiše, vy si na něj sednete zády k jeho hlavě a chytnete jej za nohy, které postupně taháte vzhůru. Soupeř pak nemá šanci nijak utéct a musí zápas vzdát.

[fve]https://youtu.be/CWBtuyoN_zE[/fve]

„Jsem opravdu překvapený, jaký to má ohlas. Tušil jsem, že to bude dobré, ale nevěděl, že až tak úžasné,“ řekl Mears pro web MMA Fighting.com.

Tento okamžik si tak získal pozornost známých osobností. Pravděpodobně nejzábavnější reakce byla od wrestlera Chrise Jericha, který si toto zakončení zamiloval. Několikanásobný světový šampion WWE a budoucí člen síně slávy na svůj oficiální twitterový účet napsal:

„Podívej, Walls Of Jericho opravdu funguje!“

Britského zápasníka za toto jedinečné ukončení zápasu zřejmě neminula finanční odměna.

„Manažer mi řekl, že pokud vyhraju tímto stylem, dostanu nějaké peníze. Řekl mi, že tohle ještě nikdo nedal, a když to dokážu, bude to brilantní. Od té doby jsem to měl v hlavě. Zkoušel jsem to v tréninku. Pak jsem se jen přeptal, jestli sázka platí,“ citoval Mearse server thesun.co.uk.

Přečtěte si taky:

Jiří „Denisa“ Procházka slavil vítězný návrat! Brada trošku schytala, přiznal

Ben Cristovao zazářil v reality show OKTAGON! Co na něm ocenili bojovníci MMA?

Drama při vážení v OKTAGONU. Jak legendární kouč vysvětlil svůj výbuch emocí?

Foto: sportbible.com  (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru