Výkony nula, smysl pro humor za jedna. TOHLE je nejvtipnější anketa o gól měsíce!

Premier League zaznamenal před druhou reprezentační pauzou londýnský Crystal Palace tragický start do soutěže. Ze 7 utkání nejenže ani jednou nevyhrál, ba dokonce ve všech případech protivníkům podlehl. Nulovou mizérii ještě zvýrazňuje počet vstřelených branek v lize, který má stejně jako počet získaných bodů hodnotu 0.

Problémem je ofenziva. Předminulý víkend se zranil jediný zdravý a zkušený útočník Christian Benteke a jeho šestitýdenní absence cestu týmu za prvním gólem sezony značně komplikuje.

Proti Manchesteru United (4:0) nastoupili Eagles se šesti záložníky v poli, zápas dopadl neslavně. Posledním zdravým útočníkem v kádru je čtyřiadvacetiletý Freddie Ladapo, který však právě v posledním utkání proti United nasbíral svých vůbec prvních 17 minut v Premier League.

[blog_program_info id=“17732373″]

Proč nedává Crystal Palace góly? Tenhle rozbor to ukazuje celkem jasně:

Anketa o gól měsíce se povedla!

Není divu, že vedení týmu se snaží řešit krizovou situaci a i kvůli hrozivému skóre 0:17 láká do Selhurst Parku veterány jako Carlton Cole či Alberto Gilardino, kteří jsou v současnosti bez angažmá. Když v úterý pronikla na veřejnost zpráva, že v půlce srpna zraněný forvard Wilfried Zaha si délku své nucené absence ještě protáhne, museli fanoušci propadat zoufalství.

Čím jiným jim tedy mohl jejich tým udělat radost než humorem? Podívejte se sami.

[fve]https://youtu.be/n5-hlop2ZCs[/fve]

Tak co, vybrali jste svého favorita mezi střelci? Výběr to nebyl moc složitý nebyl, jelikož o jediný gól Crystal Palace v měsíci září se postaral záložník Bakary Sako. Jeho branka znamenala vítězství 1:0 nad Huddersfieldem ve třetím kole ligového poháru a Londýňanům se tak podařilo nováčkovi z hrabství Yorkshire dokonale oplatit potupnou prohru 0:3 v úvodním zápase sezony.

Jako Aston Villa

Letošní situace Crystal Palace připomíná předloňský osud Aston Villy, která byla na padáka již před Vánocemi a nakonec skutečně sestoupila. O rok dříve, na podzim 2014, dokonce čekal celek z Birminghamu na gól celých 50 dní – za stejnou dobu jich Cristiano Ronaldo nasázel 20 a Villans museli anketu o gól měsíce října úplně zrušit.

Oproti nim se s neslavnou podzimní bilancí vypořádal Crystal Palace s grácií. Sedm zápasů bez výhry sice znamená také vyrovnání neslavného rekordu Portsmouthu z roku 2009, avšak „zatím“ situace tak tragická není – pokud se fotbalisté zvednou, na nesestupové pozice jim chybí nyní jen 5 bodů a toto manko mohou ve zbývajících 31 zápasech snadno dotáhnout.

Víkendový zápas Manchester United vs. Crystal Palace (4:0) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“17732373″]

Foto: reprovideo  (tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru