Slavia vs. Zbrojovka na O2 TV Sport! Zvládnou domácí svůj jasný úkol?

[blog_program_info id=“17656585″]

Slávisté v minulém kole dokázali díky remíze ve Zlíně překonat 34. zápasem bez ligové porážky rekord Sparty.

Ztráta dvou bodů na Moravě však svěřence trenéra Jaroslava Šilhavého mrzela – na vedoucí Viktorii Plzeň totiž před víkendovým 9. kolem HET ligy ztráceli už 8 bodů.

Ve čtvrtek vybojovali sešívaní bod do tabulky základní skupiny Evropské ligy v daleké Astaně, nyní se už znovu musejí plně soustředit na českou nejvyšší soutěž.

V neděli od 18 hodin rozehrají úřadující mistři domácí souboj se Zbrojovkou Brno.

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

„Ještě trávíme zápas Evropské ligy. Ten výsledek, byť není tříbodový, je povzbuzením pro všechny. Ale musíme se rychle přeorientovat na ligu a nemyslet si, že Brno bude snadný soupeře. Byť teď mají své problémy, neočekávám, že to bude jednoduchý zápas,“ uvedl trenér Šilhavý na webu slavia.cz.

Brno v letošní sezoně získalo skalp Sparty, v ligové tabulce je ale až na samotném konci, proto musí začít rychle bodovat. Tým z Edenu však věří, že se tak v nedělním zápase ještě nestane.

„Dostali se do problémů a určitě z nich budou chtít co nejdříve vyklouznout. Nicméně my hrajeme doma a chceme vyhrát. Trenér jim určitě bude říkat, že když porazili doma Spartu, tak proč by nemohli bodovat tady u nás. Ale pro nás je jasným úkolem tenhle zápas vyhrát,“ dodal Šilhavý.

Do brněnské branky se postaví Pavel Halouska, který zaskočí za vykartovaného Dušana Melichárka.

„Budeme hrát na nejmodernějším stadionu ve výborné atmosféře, to je pro hráče velká výzva. Mohou se ukázat, budou bojovat za Brno i za sebe, protože pokud takový zápas zvládnou, bude to znamenat plusový bod v jejich budoucí kariéře,“ uvedl na webu Zbrojovky trenér Richard Dostálek.

Utkání v Eden Aréně startuje v 18 hodin. Předzápasové studio na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal začíná již v 17:30.

[blog_program_info id=“17656585″]

Přečtěte si taky: Chyby sparťanů zůstaly nepotrestané. TAKHLE Holenda odmítl výhru Dukly!

Foto: Reuters  (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru