Potočného dělovka poslala Liberec do vedení a Teplicím sebrala gólmana! Jak se zranil Grigar?

Utkání můžete sledovat prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“17599456″]

V úvodním zápase devátého kola nejvyšší domácí soutěže to byli Liberečtí, kteří se jako první radovali ze vstřeleného gólu. Teplická defenziva sice dokázala dlouhý nákop odhlavičkovat, avšak pouze na nohu Romana Potočného, který přesnou a utaženou střelou zpoza vápna odvážně skóroval!


Při zákroku nejspíš ruplo v koleni domácímu brankáři Tomášovi Grigarovi. Ten proto nemohl zasáhnout a po několikaminutovém ošetřování místo mezi třemi tyčemi přepustil Jakubu Divišovi, který koncem srpna přišel na sever Čech z Mladé Boleslavi.

Ofenzivní kolotoč pokračoval na obou stranách – teplická defenziva vůbec nestíhala a velkou šanci měl nejprve Martin Graiciar, poté Milan Kerbr a stejný hráč později z protiútoku trefil tyč. Velkou šanci měli také domácí Jan RezekTomášem Vondráškem, prvně jmenovaného však skvěle vychytal liberecký gólman Václav Hladký a druhý z dorážky přestřelil.

Oba týmy měly množství šancí, avšak chyběla větší přesnost ve finální fázi. Deset minut před poločasem si málem Radim Breite dal vlastní gól nepřesnou malou domů, vyrovnáno však bylo až těsně před poločasem. Teplice ze standardek bývají nebezpečné a obrana Slovanu to poznala na vlastní kůži.

Kerbr sice obrannou hlavičku vyhrál, jenže trefil spoluhráče Zdeňka Folprechta a od něj se míč odrazil k domácím. Šťastně se pak k míči dostal nejlepší střelec Teplic David Vaněček, který svůj čtvrtý gól v sezóně zaznamenal velmi kuriózním způsobem – špičkou pravačky píchl do balonu tak povedeně, že míč prošel Hladkému mezi nohama až za čáru.

Ve druhé půli se ale nakonec Teplicím podařilo dokončit obrat. Překrásně se z voleje trefil Jan Rezek a čtvrtým gólem v sezóně zajistil Teplicím 3 body.

Šlágr české HET ligy Slavia – Zbrojovka Brno můžete sledovat v neděli na O2 TV Sport!

[blog_program_info id=“17656585″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Foto: reprovideo (tom)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru