Vtipálek Stramaccioni: „Aspoň jednu věc jsem udělal dobře!“ pobavil kouč Sparty v rozhovoru po Teplicích

Fotbalisté Sparty se v neděli konečně probudili a porazili doma Teplice 3:0. Úsměv to vykouzlilo nejen na obličejích fanoušků, ale i na zarostlé tváři italského trenéra Andrey Stramaccioniho.

[blog_program_info id=“17475232″]

„Po derby to nebylo jednoduché. Tým však dnes podal nejkompaktnější výkon sezóny, ve kterém byla vidět značná kvalita a vyváženost. V tomto ohledu to byl nejlepší výkon v sezóně. Mohli jsme dát i víc gólů, je to dobrý signál,“ prozradil spokojený stratég v pozápasovém rozhovoru.

Dvěma góly se na vítězství Sparty podílel Václav Kadlec, který znovu stejně jako v derby nastoupil v základní sestavě. Na začátku sezóny si přitom se Stramaccionim do oka zrovna nepadl a před zápasem Evropské ligy v Bělehradě se ani nevešel do nominace.

Václav Kadlec (Sparta). Foto: reprovideo

„Aspoň jednu věc jsem udělal dobře,“ rozesmál se Stramaccioni, jemuž část příznivců stále nemůže přijít na jméno a vyčítá mu kde co. V opuštěném kotli, kam radikálové tentokrát vůbec nepřišli, visel po celý zápas transparent s nápisem „Arrivederci Stramaccioni“ tedy v překladu „Sbohem, Stramaccioni“.

„Na začátku jsem byl na Václava hodně drsný. A on to ví. Nezasloužil si být v týmu. Nyní ale pracuje velice tvrdě a máme spolu velmi dobrý vztah. Je to prostě Václav Kadlec, dobrej kluk. Jsem šťastný i za něj,“ ocenil Kadlecovu proměnu bývalý trenér Interu Milán, Udine či Panathinaikosu Atény.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=DSKllxdoGLY[/fve]

„Na tu šanci jsem si počkal nějakou dobu a snažil jsem se to na sobě nedávat najevo, snažil jsem se makat a jsem rád, že se to pomalu otáčí. Nesmím ale teďka usnout na vavřínech a musím pokračovat dál,“ ví dobře Kadlec, který byl zvolen mužem zápasu.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=wOE2ZZb1Emg[/fve]

Tepličtí byli pochopitelně po nevýrazném výkonu hodně zklamaní. Spokojen nemohl být ani útočník Jan Rezek, ani trenér Daniel Šmejkal.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=HmWuNj2PguU[/fve]

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=lkt7b9obGtM[/fve]

 

Nenechte si ujít zábavnou fotbalovou talkshow TIKI-TAKA na O2 TV Sport každé pondělí od 20.00.

[blog_program_info id=“17578782″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Přečtěte si také:

Vavruška ve studiu o fanoušcích Sparty: Je to hnus, co se děje. Stramaccioniho práci by nezvládli ani 24 hodin!

Nejlepší výkon Sparty v sezóně! Jak skóroval dvougólový hrdina Václav Kadlec?

Problém pro slávistu Stocha? Disciplinárka řeší jeho „Smrt Spartě“ při děkovačce. Měl by dostat trest?

Foto: reprovideo (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru