Jágr už má datum, kdy rozsekne budoucnost! Nastoupí do té doby za Kladno?

Období Jaromíra Jágra bez angažmá stále pokračuje a osmašedesátka již nemůže dále zůstávat bez zápasového vytížení. Objevit by se tak mohl v druhé nejvyšší české soutěži v dresu svých kladenských Rytířů.

I přesto, že je Jágr majitel kladenského klubu, nemůže jen tak přijít do kabiny a postavit se do první lajny. Aby mohl hrát, musel by podepsat smlouvu, nechat ji zaregistrovat na svazu a také podstoupit lékařskou prohlídku. Rytíři v tom však nevidí problém a vše nechávají na Jaromírovi.

„Na případný návrat krále jsme náležitě připraveni. Se vším všudy. Všechno záleží na Jaromírovi. Já jenom mohu říct, že co se týče formalit, které se musí splnit, tak v případě, že se rozhodne hrát, splníme je během chvíle,“ uvedl pro ČTK tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

Jaromir Jagr. Foto: pinterest.com

Budoucí člen Síně slávy NHL se již s týmem zapojil do dvou tréninků. Na Kladně údajně zvažovali, že by Jágr zasáhl už do sobotního domácího zápasu s Ústím nad Labem. Pravděpodobněji však vypadá až další domácí utkání příští středu s Benátkami nad Jizerou. Mezitím mají Rytíři na programu ještě v pondělí duel v Karlových Varech.

Ani smlouva s prvoligovým Kladnem či případně extraligovým klubem by však Jágrovi neměla bránit ve splnění snu pokračovat v NHL.

„Existují tři nebo čtyři kluby, se kterými jednáme. Dokud se vše nevyjasní tam, v Evropě se rozhlížet nebudu,“ prozradil nedávno Jágr ruskému deníku Sport-Express, když komentoval zájem ruského Nižněkamsku z KHL.

Jágrův agent Petr Svoboda pak podle lotyšského novináře Aivise Kalninše řekl, že jasno o Jágrově budoucnosti bude 5. října.

Sezóna NHL se přitom rozběhne už o den dříve.

Foto: pinterest.com (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru