O2 se už potřetí zapojí do projektu Den (spolu)práce odkudkoliv

Rádi pracujete z domova? Tak to by se vám 21. září jako zaměstnanci v O2 líbilo. Největší tuzemský operátor se totiž ve zmíněném termínu zapojí do projektu Den (spolu)práce odkudkoliv. Zpracovávat úkoly na notebooku a s nataženýma nohama na svém gauči tak nebude žádný problém.

Svou účastí chce O2 vyjádřit podporu flexibilním formám práce. Zaměstnancům tak nic nebrání vyrazit s kolegy třeba do parku a užít si pracovní den trochu jinak. A proč vlastně tento projekt vzniknul? Jeho hlavním cílem je podpora různé formy práce a neustálé dokazování, že skvělé pracovní výsledky nejsou závislé na tom, kde máte postavený počítač. Řada studií totiž potvrzuje, že ty nejzajímavější nápady často vznikají třeba v koupelně, pří řízení auta nebo při procházce v lese. Zájemci v O2 si tohle všechno teď mohou vyzkoušet na vlastní kůži.

Samozřejmě musíme připomenout, že tahle aktivita by nemohla vzniknout bez všudypřítomné digitální revoluce. Díky mobilnímu internetu se dá pracovat třeba i při chytání ryb. Fantazii se samozřejmě meze nekladou. Nalákali jsme vás? Tak zkuste zajít za svým zaměstnavatelem, třeba ho to chytne stejně jako nás. Více informací o projektu najdete zde.

den prace odkudkoli 2

 

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Buďte kariéristi!
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru