První gól! Český hokejista se stal prvním střelcem v historii Las Vegas

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=19120 AND vote > 0 AND vote <= 5

Po více než dvouměsíční pauze od skončení uplynulého ročníku se v hokejové NHL rozjíždí příprava na novou sezónu, v které se objeví i tým nováčka Vegas Golden Knights.

V kalifornském El Segundo absolvovali Rytíři svůj první zápas proti Králům z Los Angeles. I když šlo jen o duel mladých nadějí v předsezónním kempu, pro Vegas bude památný. Vstřelili totiž první gól v historii celé organizace.

O historický okamžik se zasloužil český reprezentant Tomáš Hyka, který bekhendovou střelou mezi betony překonal brankáře Cala Petersena.

„Je to jedna z mých silnějších stránek a snažím se ji v kempu využívat. Je to trochu těžší, protože je zde užší led než v Evropě, ale je skvělé, že jsem dal první gól,“ podělil se s novináři v rozhovoru.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=cAxW-XDWPK0[/fve]

Jeho tým však nakonec přípravný duel, který byl součástí nováčkovského kempu, prohrál 2:6.

Obě mužstva mladých talentů se utkají v odvetě už ve středu. Golden Knights svůj první řádný přípravný zápas v rámci tréninkového kempu odehrají až v neděli ve Vancouveru. Prosadit se do kádru nováčka budou bojovat také útočník Tomáš Nosek a brankář Jiří Patera.

Foto: reprovideo (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru