Cristiano Ronaldo si pořídil další exkluzivní bourák. Jak se vám líbí?

Portugalská superstar Cristiano Ronaldo se rád předvádí nejen na fotbalovém trávníku. Obdiv vzbuzuje i jeho sbírka luxusních automobilů, které si za těžce vydělané penízky rád kupuje.

A pochopitelně se pak s nimi také chlubí na sociálních sítích.

Bugatti Veyron, Aston Martin DB9, Lamborghini Aventador LP 700-4, Porsche Cayenne Turbo, Phantom Rolls Royce, Audi R8 a samozřejmě také další skvost Bugatti Chiron, který takhle parádně prohnal v březnu, to je jen zlomek z jeho kolekce.

[blog_gallery id=“62655″ style=“block“]

Ani poslední kousek do sbírky není zrovna rodinný vůz, do kterého by naložil svou rozrůstající se rodinku. Milovníky sporťáků ale nadchne.

Cristiano Ronaldo a jeho nové Ferrari. Foto: Instagram

Ferrari F12 TDF má podle britského deníku The Sun cenovku asi 339 tisíc liber (asi 9,7 milionu korun). Na stovku to v tomhle mazlíkovi z nuly vytáhnete za 2,9 vteřiny, na dvoustovku za 7,9 vteřiny. A na plný plyn můžete jet až rychlostí 340 kilometrů v hodině!

To už je pořádná jízda!

Ve středu se převede Ronaldo na O2 TV Fotbal

To na hřišti si zatím Ronaldo žádnou velkou jízdu v nové sezóně nedopřál. Tedy v dresu Realu Madrid, kde se nechal hloupě vyloučit ve finále španělského superpoháru s Barcelonou a následně dostal pěti zápasový trest.

Chuť si spravil v reprezentaci, kde nastřílel hattrick (včetně nádherných nůžek) Faerským ostrovům a vyrovnal střelecký rekord evropské kvalifikace. Díky vítězství v Maďarsku pak Portugalci dál mohou spřádat plány na přímý postup na MS do Ruska.

Na obrazovkách O2 TV Fotbal budete moci vidět Ronalda ve středu, kdy Real MadridLize mistrů přivítá přemožitele pražské Slavie APOEL Nikósie.

[blog_program_info id=“17197053″]

[fve] https://youtu.be/N3lE8GD4vHU[/fve]

Foto: Instagram
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru