Vácha ve Spartě nekončí! Prodloužil smlouvu a jde se rozehrát do Liberce

To, že pražská Sparta bude muset po brzkém vypadnutí z Evropské ligy zúžit široký kádr, bylo nevyhnutelné. Hovořilo se o odchodu Václava Kadlece, Vjačeslava Karavajeva, Marka Janka či právě Lukáše Váchy.

Bývalý reprezentační záložník, jehož trápila v posledních letech zranění, však ve Spartě zůstává a na Letné prodloužil smlouvu o rok. „Musím jednoznačně odmítnout prezentaci, že by kdokoli Lukáše ze Sparty vyhazoval,“ vyjádřil se na webu Sparty Adam Kotalík.

Na podzim však kouči Stramaccionimu k dispozici nebude – Vácha totiž odchází na půlroční hostování do Slovanu Liberec.

„Již několik týdnů jednáme s jeho manažerem o nové smlouvě, ale základní podmínkou klubu je, aby byl Lukáš dlouhodobě zdravý a v pravidelné zápasové zátěži. Existovalo značné riziko, že nebude mít takové vytížení, jaké by si s ohledem na jeho návrat on i klub představovali. Proto jsme hledali pro obě strany dobré řešení této situace, přičemž přáním Lukáše bylo zvolit právě Liberec,“ vysvětlil Kotalík.

V pondělí od 20.00 můžete na O2 TV Sport sledovat speciální vydání fotbalové talkshow TIKI-TAKA, která nabídne to nejlepší z aktuální sezony:

[blog_program_info id=“17017838″]

Foto: Facebook AC Sparta Praha  (jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru