Zpěvák Bony! Bývalý útočník Sparty se sám představil fanouškům po návratu do Swansea

Přestupové okno pro kluby anglické Premier League se zavřelo úderem čtvrteční půlnoci. Na poslední chvíli se manažeři předních týmů snažili ulovit hvězdy a posílit svá mužstva. Dres změnil krátce před uzávěrkou i bývalý sparťanský útočník Wilfried Bony, který se vrací do Swansea, kde už před časem úspěšně hrál.

Swansea jeho příchod oznámila vskutku originálně. Sám Bony ve videu zpívá v rytmu písně Cum On Feel the Noize. Podívejte se, jak se netradiční představení povedlo.

Reprezentant Pobřeží slonoviny si před dvěma a půl lety vystřílel přestup do Manchesteru City, když za Swansea za sezónu a půl vsítil 35 gólů.

V novém působišti se nedokázal se naplno prosadit. Pšenka mu nekvetla ani během minulého ročníku ve Stoke City, za které se v 11 zápasech trefil jen dvakrát.

Citizens se nyní s velšským klubem dohodli na přestupové částce 13 milionů eur. Před dvěma lety Bony přitom odešel opačným směrem za 32,3 milionu.

Manažer Swansea Paul Clement potřeboval posílit útočné řady, když mu na poslední chvíli odešel Fernando Llorente do Tottenhamu a návrat Bonyho byl ideálním řešením.

Ve Swansea jsou z návratu oblíbeného střelce nadšení.

Přečtěte si také:

O tohle Arsenal přišel! Jak nádherně se trefil Lemar, když Francouzi posekali tulipány?

Ronaldův návrat ve velkém stylu! Jaké parádní nůžky předvedl?

Trapas mistra světa! Česká zbraň podle Hummelse? Schick, který není v nominaci!

Foto: reprovideo (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru