Kondogbia z Valencie pobavil internet údajným rýpancem do Ronalda! Klub ale všechno popřel

Real Madrid se v zápase proti Valencii musel vypořádat s absencí svých dvou velkých opor. Cristiano Ronaldo dostal pětizápasovou stopku za své strčení do rozhodčího v zápase s Barcelonou a Sergio Ramos pykal za červenou kartu proti Deportivu La Coruňa.

A možná i kvůli tomu Real nečekaně ztratil body za remízu 2:2.

„Hráli jsme dobře,“ říkal pak střelec druhé branky Valencie Geoffrey Kondogbia po zápase v rozhovoru s novináři „Marcelino (trenér Valencii) mi řekl, ať hraju sebevědomě, jak to umím. Zahrál jsem dobrý zápas,“ dodal.

Geoffrey Kondogbia (Valencia). Foto: Reuters

A sebevědomí si údajně přenesl i do dalšího průběhu rozhovoru. Když se ho reportér chtěl zeptat na absenci Ronalda, vyčaroval naprostou perlu!

„Nejlepší hráč světa ale chyběl…“ začal prý španělský novinář. „Nevěděl jsem, že Messi hraje v Madridu,“ měl říct Kondogbia a fát tak jasně najevo, na které straně věčného sporu Messi vs. Ronaldo stojí.

Valencia už se však na svém oficiálním twitterovém účtu proti této historce ohradila. „Valencia se kategoricky ohrazuje proti neexistujícím větám, které měl říct Kondogbia v souvislosti s Lionelem Messim.“

Na sestřih celého zápasu se podívejte zde!

Skóre zápasu sice krásnou ranou otevřela nová mladá hvězda Bílého baletu Marco Asensio, góly Carlose Solera a Geoffreyho Kondogbii ale znervóznily nejednoho fanouška Realu. Asensio pak druhým gólem musel zachraňovat remízu, která byla pro Valencii i tak jako malé vítězství.

Foto: sportbible.com (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru