Překvapení na US Open! Proč se mladík Kokkinakis předváděl v kalhotkách kolegyně?

Během tenisových turnajů není nouze o úsměvné momenty. Jedním z těch z právě probíhajícího US Open je bezesporu i záměna spodního prádla ve skříňce Australana Thanasi Kokkinakise!

Ten poslal na vyprání dva pytle se špinavým prádlem, jeden se svým oblečením a druhý s věcmi kouče Todda Langmana. To ale ještě netušil, co přesně se mu vrátí zpět!

Když dorazil do Flushing Meadows na přípravu před utkáním prvního kola proti Janku Tipsarevičovi, nalezl ve své skříňce namísto oblečení svého kouče dámské spodní prádlo!

A jednadvacetiletý Australan neváhal a záměnu si pořádně „užil“ – cizí spodní prádlo si totiž oblékl na sebe a dokonce s ním zapózoval a podělil se s fotkou na internetu!

Přečtěte si také:

Schickovo přivítání v Římě bere dech! Co zažila nová posila na letišti?

Nechtěl jsi hrát s Messim, tak tady to máš! Fanoušci Barcy se posmívají Neymarovi po „sporu“ s Cavanim

Posile Barcelony se zase smějí. 100milionový Dembélé při představovačce ještě překonal Paulinha!

„Když jsem otevřel skříňku, měl jsem tam pytel se svým oblečením a taky pytel, o kterém si nejspíš mysleli, že patří mému kouči. Ale místo toho patřil jedné hráčce WTA. Myslím, že jedné Španělce, tak jsme ho vrátili zpět. Bylo to velmi zajímavé“ poodkryl Kokkinakis s úsměvem.

Srandičky mimo kurt mu ale k vítězství v prvním kole nakonec nepomohly – a to přesto, že proti Tipsarevičovi vedl už 2:0 na sety, zkušený Srb nakonec ale po více než 4hodinové bitvě utkání zvrátil! Kokkinakis tak na US Open pro letošek dohrál a dál zde čeká na své premiérové vítězství.

Na O2 TV Sport a O2 TV Tenis můžete sledovat i v úterý přímé přenosy utkání českých tenistů na US Open včetně ženské světové jedničky Karolíny Plíškové či Tomáše Berdycha.

O2 TV Sport:

Cca 17.00: Kar. Plíšková – Linette
Cca 22.00: Berdych – Harrison
Cca 1.00: Šafářová – Kontaveit

[blog_program_info id=“16861648″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Multidimenze O2 TV Tenis:

17.00: Siniaková – Svitolina
17.00: Strýcová – Doi
Cca 22.00: Vondroušová – Kuzněcova
Cca 0.00: Šafránek – Dimitrov
Foto: Twitter (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru