Pavel Kadeřábek: „První zápas jsme pokazili, ale Liverpool je hratelný. Do Ligy mistrů chceme!“

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=19852 AND vote > 0 AND vote <= 5

Hoffenheimu načíná třetí sezónu. Pro německý klub historickou. Poprvé v jeho existenci vstoupí na evropskou scénu. Evropskou ligu má jistou, reprezentační obránce Pavel Kadeřábek a spol. však chtějí víc. Ligu mistrů. Po úvodním střetu s Liverpoolem v play off se jim brány prestižní soutěže vzdálily (prohra 1:2). Bývalý sparťan ale věří, že ve středu na Anfieldu v odvetě (živě od 20.00 na O2 TV Fotbal) manko doženou.

[blog_program_info id=“16657253″]

Ostatně, kvůli úspěchu v Liverpoolu ho trenér Hoffenheimu nechal při výhře 1:0 odpočívat v sobotním utkání 1. kola bundesligy proti Brémám.

Vstup do nového ročníku bundesligy se Hoffenheimu povedl. Byl triumf nad Brémami vzhledem ke gólu v závěru šťastný, nebo zasloužený?

„Myslím, že šlo o zasloužené vítězství. I když s pomocí takového ušmudlaného gólu. Vítězná trefa byla pro nás šťastná, naopak pro Jirku Pavlenku v brance Brém hodně smolná. Neodvedl špatný výkon, v závěru pak dostal takovou branku po teči. Co se týká herního projevu, byli jsme jednoznačně lepší, měli jsme balon u nohou celý zápas. Soupeř většinou jen bránil, chodil do brejků.“

Rozhodující gól jste vstřelili až v 84. minutě. Neobával jste se, že utkání skončí remízou?

„Pořád jsem trochu věřil. Tlak jsme měli velký. Byť šance nepřicházely, točili jsme je kolem vápna. Říkal jsem si, že tam něco spadne.“

Pavel Kadeřábek. Foto: www.gol.cz/Jan Tauber

Utkání jste proseděl na lavičce. To kvůli středeční odvetě s Liverpoolem?

„Přesně tak. Bylo nás celkem pět, kteří jsme hráli od začátku první zápas s Liverpoolem a teď odpočívali. Trenér Nagelsman to zdůvodnil tím, že chtěl, abychom byli fit na odvetu na Anfieldu. Nejsem přílišným zastáncem tohoto postupu, hrál bych nejraději všechny zápasy. Ale samozřejmě respektuji rozhodnutí trenéra.“

Měl jste po utkání možnost prohodit pár slov s českým triem Pavlenka, Gebre Selassie, Drobný, které v Brémách působí?

„Jenom v rychlosti jsem mluvil s Jirkou Pavlenkou a Theem Gebre Selassiem. Jirka byl nešťastný, říkal, že už si myslel, že udrží bod. Věděl, že nebyli lepším týmem, ale když už vydřeli tak dlouho bez gólu, doufal, že si bod odvezou. Theo mi průběh utkání okomentoval tak, že jsme zaslouženě vyhráli. S Drobasem jsem chvíli postál půl hodiny po zápase. Řešili jsme nefotbalové věci.“

Naladil se tedy Hoffenheim pozitivně na odvetu s Liverpoolem, ve které bude dohánět manko z prvního duelu (1:2)?

„Dá se říct, že ano. Bohužel jsme si to pokazili v prvním domácím zápase. Byli jsme lepší, soupeř se soustředil na obranu a brejky. Co jsem četl rozhovor s trenérem Liverpoolu Jürgenem Kloppem, říkal, že to byl z jejich strany záměr. Měli jsme víc ze hry, vypracovali si čtyři tutové šance na vstřelení gólu. Za bezbrankového stavu jsme neproměnili penaltu. Stane se, ale mrzí to.“

Pavel Kadeřábek a Julian Draxler. Foto: www.gol.cz/Jan Tauber

Celý rozhovor s Pavlem Kadeřábkem si můžete ZDARMA dočíst ZDE a navíc si zahrát o dvě vstupenky na kvalifikační zápas o MS Česko – Německo a další odměny

První cenou jsou dvě vstupenky na kvalifikační utkání Česko – Německo (1. září ve 20.45 v Praze), druhou podepsaný dres české fotbalové reprezentace, třetí potom podepsaná šála českého národního týmu.

Stačí zodpovědět dvě soutěžní otázky, na které najdete odpovědi v rozhovoru:

  1. Kdo Pavlu Kadeřábkovi řekl, že Hoffenheim si vítězství nad Brémami zasloužil?
  2. Před kolika lety si Kadeřábek s několika hráči Sparty založil skupinu na WhatsAppu ?

Odpovědi posílejte do půlnoci 24. srpna na emailovou adresu soutezO2sport@email.cz. Do předmětu emailu uveďte heslo KVALIFIKACE. Nezapomeňte připojit své jméno  a příjmení, adresu a telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2tvsport.cz ode dne vyhlášení (22. 8. 2017) do dne ukončení (24. 8. 2017). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutezO2sport@email.cz zašle odpověď na soutěžní otázku.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem se stanou 3 soutěžící, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrávají 3 soutěžící, kteří splňují podmínky zařazení do soutěže a jejichž odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen 1x.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra bude výherci předána po domluvě osobně nebo prostřednictvím České pošty.

PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE

V případě důvodného podezření podvodu, zneužití a/nebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že si výherce nepřečte e-mail zaslaný pořadatelem oznamující jeho výhru a další postup. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel e-mail od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele.

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen (příkladem může být např. odeslání soutěžního e-mailu z více e-mailových adres nebo uvedení nepravého jména a příjmení v e-mailu); to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Ze soutěže budou vyřazeny e-maily, které jsou vulgární. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL

Přihlášením se do soutěže soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele i třetích osob – partnerů pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže.

V Praze, dne 22. 8. 2017

Foto: Reuters, www.gol.cz
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru