Píseň pro McGregora vynesla fanouškovi královskou odměnu! Neskutečné gesto!

Fanoušci bojových sportů už odpočítávají poslední dny. Legenda MMA Conor „Notorious“ McGregor se v Las Vegas utká v jednom z nejočekávanějších zápasů boxerské historie s Floydem „Money“ Mayweatherem už 26. srpna.

Pro bookmakery a mnohé odborníky je Mayweather jasným favoritem, ale McGregor se naopak může těšit obrovské podpoře fanoušků UFC.

Mezi nimi pak pochopitelně vyniká zástup irských příznivců z Conorovy vlasti. Jedním z nich je také Mick Konstantin. Irský fanoušek z Kildare, se stal hvězdou internetu. Pro McGregora totiž nazpíval píseň, která se proměnila ve virální hit.

„Je tady pouze jeden Conor McGregor a žádný lepší zápasník. Jde knockoutovat Floyda Mayweathera. Takže Floyde dávej pozor, protože Irové přicházejí. Můžeš říkat cokoliv, ale neuděláš nic,“ zpívá se mimo jiné v textu.

Na facebookovém profilu Konstantina příspěvek získal přes 57 tisíc lajků a 36 tisíc sdílení, což je opravdu solidní číslo.

„Jen jsem si pohrál s tradiční melodií. Přemýšlel jsem, že bych složil něco k velkému zápasu proti Mayweatherovi. Jestli někdo z vás zná Conora osobně, neváhejte mu tento song pustit. Hlasitě!“, napsal Mick na svém profilu.

A song se skutečně dostal až k samotnému McGregorovi, který pro kreativního fanouška přichystal vskutku královskou odměnu. „Je to pořádně dobrý kus a pekelně chytlavý. Poslal jsem své lidi, aby toho kluka našli a zarezervovali pro něj a jeho hosta letenky. Chceme, aby přijel na zápas. Zařídíme pro něj také hotel a po zápase se s ním pravděpodobně setkám. Chci mu poděkovat za jeho podporu. Mně a mému týmu se tato píseň velmi líbila,“ řekl McGregor v rozhovoru pro MMA Fighting.

Conor McGregor

Přečtěte si také:

Nemilosrdná Tysonova předpověď: Mayweather McGregora zabije! Tohle jsou důvody

Prašť mě do břicha! Jak dopadl fanoušek, který provokoval zápasníka UFC?

Rebel McGregor překročil meze! Co provedl Mayweatherovi?

Šťastlivec Mick už na svém osobním profilu potvrdil, že Conorův tým se s ním skutečně spojil a 26. srpna tak bude v Las Vegas přímo u toho. „Nemůžu dostatečně poděkovat Conorovi a jeho týmu za toto velké gesto. Opravdu je to sen,“ napsal.

Jeho skladba bude také vydána jako singl a očekává se, že bude brzy ke stažení.

Tomu se říká mít z pekla štěstí!

Stanice O2 TV Sport vysílá pravidelně to nejlepší z domácí fightingové scény i ze zahraničí.

[blog_program_info id=“16505907″]

[blog_program_info id=“16547019″]

[blog_program_info id=“16547025″]

Program O2 TV Sport si nyní můžete snadno pořídit i na 24 hodin.

Více informací se dozvíte ZDE!

Foto: Reuters, reprovideo (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru