Hokejová bitka Sparty! Proti Salcburku se zapojili i gólmani a tekla krev!

Přípravný turnaj hokejistů Sparty v německém Garmisch-Partenkirchenu s názvem Red Bull Salute se v přátelském duchu nenesl ani v nejmenším! V semifinálovém zápase proti Salcburku létaly pěsti a tekla krev!

Celý incident začal velice nešetrným zákrokem na novou posilu pražského celku. Nor Alexander Reichenberg přijížděl k mantinelu, když ho soupeř tvrdým krosčekem poslal na hrazení. To jeho spoluhráči samozřejmě nemohli nechat jen tak!

Na jedno místo se tak okamžitě sjeli všichni hráči na ledě a začala hromadná bitka. Své slovo ve vřavě měli dokonce i gólmani, kteří okamžitě přispěchali na pomoc svým spoluhráčům. Rozhodčí se snažili hráče rozehnat, jak jen mohli, snaha však byla marná.

Celá šarvátka vyvrcholila duelem jeden na jednoho v podání sparťana Richarda Nedomlela a rakouským protivníkem. A ta byla pořádná!

Český obránce sice v souboji opticky zaostával, na nadšení mu to však neubralo! Se zkrvaveným obličejem vítězoslavně zvedl ruce nad hlavu a sklízel obdiv od spoluhráčů.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=O6smrugWgc0[/fve]

Přečtěte si také:

Multitalent Petr Čech! Jak mu to šlo v hokejové brance při Havlátově rozlučce?

Podmínky jak v NHL? Jágr dostal parádní vzkaz od gólmana Třince!

Jágrova Veronika se smutně loučí s Floridou! Jaký dojemný vzkaz hodila na Instagram?

I tato situace nejspíše povzbudila sparťanské hokejisty, kteří nakonec díky gólu právě Nora Reichenberga vítězně zvládli prodloužení a postoupili do finále turnaje, kde se utkají s Red Bull Mnichov.

„Alexander Reichenber střílí vítězný gól v zahajovacím utkání turnaje.“

https://twitter.com/HCSpartaPraha/status/895834692003520512

Foto: reprovideo (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru