Sparta a poháry? Evropská liga je pryč, zbývá MOL Cup. TOP reakce z Twitteru

Hodně těžký úkol čekal letenské fotbalisty před duelem 3. předkola Evropské ligyCrvenou Zvezdou Bělehrad. První utkání prohráli 0:2. Čekala se tak ofenzivní smršť pražského celku!

Svěřenci trenéra Stramccioniho si však tuto strategii neosvojili ani v nejmenším a namísto bušení do obrany soupeře se Sparta musela na začátku zápasu vypořádávat s řadou útoků soupeře. Vše vyvrcholilo v 19. minutě, kdy za dlouhým balonem skvěle dosprintoval Slavoljub Srnič a milimetrovým centrem našel před brankou střelce Richmonda Boakyeho, který s přehledem zakončil:

V tuto chvíli již sparťanští fotbalisté k postupu potřebovali 4 branky. Pro mužstvo, které ve dvou předchozích utkáních vstřelilo pouze jeden gól, úkol prakticky nemožný.

A podle toho také vypadala snaha hráčů v rudém. Fotbal bez pohybu a myšlenky se na Letné s úspěchem nesetkával ani v nejmenším!

Začali se tak ozývat nespokojení fanoušci v kotli:

Celkem výstižné hodnocení prvního poločasu:

Zlepšení s příchodem Lafaty a Rosického

Hře dal tvář až v druhém poločase příchod Davida Lafaty, jenž nahradil prkenného Marca Janka, a také sázka na největší hvězdu letenského celku Tomáše Rosického! S nimi přišel do hry pohyb a především myšlenka, která týmu tak zoufale chyběla.

Změny vyústily například v tyč Tala Ben Chaima, břevno Lafaty či obrovskou šanci Martina Frýdka. Svatyně Milana Borjana však i nadále zůstala zakletá a Srbové si tak kromě postupu odvezou domů i výhru 1:0.

Bídu korunoval odchod kotle Sparty, který se poroučel ze stadionu již v 75. minutě a dal tak jasně najevo svou nespokojenost s výkony celku trenéra Stramaccioniho.

Přečtěte si taky: Srbští fanoušci děkovali českému národu. Skandování sparťanů štvalo některé diváky

Reakce na Twitteru

Situaci Sparty krásně vystihl ligový fotbalista Jakub Podaný:

Sparta se v letošní sezoně bude v rámci pohárů dál pohybovat pouze po českém území, protože ji kromě HET ligy už čeká jen MOL Cup. Na rozdíl od Zlína, který se těší na Evropskou ligu.

Fanoušci nechápou, co zatím provádí italský stratég na lavičce Sparty. Že by měl v jeho příchodu na Letnou prsty mystifikátor Kazma?

Své si opět „vyslechla“ i letní brankářská posila.

Někteří vidí jediné možné řešení krizové situace. Samozřejmě s notnou dávkou sarkasmu:

Na závěr nastává otázka, co bude nyní Sparta dělat s tak širokým kádrem:

[blog_program_info id=“16095606″]

Foto: Facebook AC Sparta Praha  (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru