Sen o Lize mistrů se Plzni rozplynul! Krmenčík oživil naději, pak zasadil bláznivým vyloučením poslední ránu

Výhodné skóre 2:2 z prvního zápasu nedokázala Viktoria Plzeň v odvetě třetího předkola Ligy mistrů udržet.

[blog_program_info id=“16095456″]

Stejně jako před týdnem v Bukurešti inkasoval  Petr Bolek z trestňáku. Po 27 minutách vymetl parádně horní růžek stoper Mihai Balasa, vzhledem k velké vzdálenosti však neměl brankář Západočechů úplně čisté svědomí.

Až po hodině hry do postupové otázky promluvila opět Plzeň. Již v prvním poločase si vypracovala několik příležitostí a v 64. minutě byla odměněna. Rumunská defenziva přihrála do šance Radimu Řezníkovi, který poslal před bránu ostrý centr a balon do brány břichem usměrnil Michael Krmenčík.

Najednou se Viktoria ocitla na koni a fanoušci se začali radovat, avšak radost dlouho nevydržela – v posledních 20 minutách se děly velké věci a Plzeň naprosto ztratila nadějný zápas. Studenou sprchou byla branka veterána Felipeho Teixeiry, který odražený míč napálil tvrdě do sítě.

O pět minut později přidal další hřebíček do rakve Florin Tanase, jehož do samostatného úniku výtečnou přihrávkou vyslal Denis Alibec.

Pranic nepomohl ani střídající Marek Bakoš a zmar plzeňských ještě podtrhly chyby v rozehrávce a ztráta míče o další dvě minuty později. Teixeira ostře zajel do Martina Zemana a vybojoval míč, což rozhodčí pustil, jeho střet s Tomášem Hořavou ve vápně však už ale odpískal a Alibec s nařízenou penaltou neměl žádný problém.

Plzeňský sen o postupu se sesypal zhruba takto…

V naprostém závěru se na Viktorii podepsala frustrace z nesouhlasu s rozhodčím a celý nepovedený zápas vyvrcholil nesmyslným zkratem Michaela Krmenčíka. Po úderu loktem viděl okamžitě červenou a souboje o Evropskou ligu odehraje Plzeň bez něj.

https://twitter.com/honzawu/status/892840201348841472

Foto: reprovideo
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru