Sparta v derby hostí Bohemians. Kouč Klokanů vypsal špekáčkové prémie! Sledujte živě na O2 TV Sport!

[blog_program_info id=“16143432″]

První mistrovské utkání letošní sezony si Sparta vyzkoušela v Bělehradě, kde po špatném výkonu 0:2. Nyní je čas na nápravu v úvodním ligovém vystoupení proti Bohemians.

Po nepovedeném zápase v předkole Evropské ligy doufá ve zlepšení i asistent Radoslav Kováč. „Pro nás bude strašně důležité, abychom zápas výsledkově, ale i lépe herně zvládli. Není to ideální soupeř, protože Bohemka bude složitá, ale věřím, že budeme hrát jinak než v Bělehradě. Zápas prostě musíme za každou cenu vyhrát,“ řekl pro klubovou televizi.

Přečtěte si taky:

Slavia zdolala Teplice díky sporné penaltě. Měla se pískat tahle ruka?

Skokan Krmenčík dostal žlutou lekci! Jak si jej vychutnal rozhodčí?

Speciální prémie? Špekáčky z masa!

Klokani to ale na hřišti soupeře nebudou mít vůbec jednoduché, protože z posledních patnácti duelů obrali Spartu o body pouze čtyřikrát a to vždy díky remíze.

Speciální příchuť bude mít zápas pro Martina Haška, který na Spartě působil jako hráč i trenér.

Svérázný kouč svůj tým dokáže vždy fyzicky skvěle připravit a ještě více namotivovat. Ptáte se jak?

„Po vyhraném zápase opékáme buřty v Uhříněvsi. Správce udělal nové speciální ohniště pro tuto příležitost. Jsem si vědom, že to není ideální výživa pro sportovce. Nicméně za určitých okolností je důležitější psychologická stránka. V případě, že vyhrajeme, tak vypíšu jako prémii pro každého špekáček. Pochopitelně ten pravý od řezníka, 99 % masa,“ řekl kouč pro klubové stránky.

V Generali Areně se očekává vysoká návštěva a mělo by být téměř vyprodáno. Pomůžou Spartě k vítězství fanoušci a vysoké odhodlání, nebo Bohemians svou urputnou bojovností oberou rivala o první body?

Magnet úvodního ligového kola má výkop v 19 hodin. Předzápasové studio na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal startuje už v 18:30.

[blog_program_info id=“16145593″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Foto: Facebook Bohemians Praha 1905  (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru