Oktagon 3 rozsvítí hvězda první velikosti Attila Végh! Sledujte galavečer živě na O2 TV Sport

Galavečer Oktagon 3 slibuje opravdu mimořádnou podívanou. Ať jde o místo konání, nebo především kvalitu obsazení.

Karta nabitá hvězdami

V hlavním zápase večera se představí slovenský bijec Atilla Végh, bývalý šampion Bellatoru, což je druhá největší organizace na světě po UFC. Jeho soupeřem bude Ir Paul Byrne, který se přípravu je v nejznámějším irském gymu SBG. Tréninkovým partnerem mu tak je třeba Conor McGregor.

Chybět nebude ani hvězda reality show O2 TV Sport OKTAGON Gábor Boráros, kterého čeká dosud nejtěžší a nejdůležitější zápas kariéry. Prověřit ho přijede Mohamed Sayah, francouzský borec s bilancí 6-4-1.

Hlavní karta dále nabídne divácky atraktivní zápas dvou šampiónů jiné organizace, ve dvou různých vahách – Miroslav Štrbák vs. Matěj Kuzník. Oblíbence publika a matadora Ilju Škondriče zase vyzve polský bojovník Michal Bobrowski, jenž naposledy v Čechách porazil populárního Petráška a zatrhnul mu tak cestu do UFC. Neméně zajímavý souboj bude k vidění v podání Viktora Pavlíčka, dalšího šampiona na hlavní kartě, kterého přijede ověřit chorvatský zástupce Ivan Vitasovič.

[fve]https://youtu.be/wJAHwb4Yj0I[/fve]

Přečtěte si tkaé:

Nemilosrdná Tysonova předpověď: Mayweather McGregora zabije! Tohle jsou důvody
Prašť mě do břicha! Jak dopadl fanoušek, který provokoval zápasníka UFC?
Rebel McGregor překročil meze! Co provedl Mayweatherovi?

Unikátní prostor na Štvanici

Celý večer bude hostit tenisová aréna na Štvanici, kam by mohlo dorazit až pět tisíc diváků. Podívanou na unikátním místě nepokazí ani případné nepříznivé počasí. Organizátoři mají pro případ deště připravenou velkoplošnou stanovou střechu. „Bude to velká show v naprosto jedinečné atmosféře. Uděláme vše, aby to byl pro fanoušky nezapomenutelný zážitek,“ slibuje Ondřej Novotný, hlavní promotér galavečera, a také komentátor stanice O2 TV Sport.

O2 TV Sport vysílá kromě OKTAGONU i exkluzivní přímé přenosy dalších nejslavnějších domácích MMA organizací – XFN, Gladiator Championship Fighting (GCF) nebo Fusion Fight Night (FFN).

Nejbližší fighting na O2 TV Sport:

Čtvrtek 20.00 Oktagon-magazín
Čtvrtek 22.45 M-1 Challenge 81
Pátek 21.00 Fighting Spirit MMA Season 3
Sobota 21.00 galavečer Oktagon 3
 Foto: Facebook
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru