Tenisový svět Libora BASÍKA: Na Štvanici si diváci tenis užijí

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=20695 AND vote > 0 AND vote <= 5

V domácí kotlině se hraje velké množství mezinárodních akcí, ať jsou to u mužů challengery či turnaje série Futures. Ženy mají v Česku dokonce podnik WTA – ale nikde se nehrají turnaje společně.

Článek neberte jako PR, nikdo mě k něčemu podobnému nenutí, ale vzhledem k tomu, že turnaj Advantage Prague Open mám hodně rád, berte to spíše jako osobní pozvánku vidět skvělý tenis v krásném prostředí nejslavnějšího tenisového klubu v ČR.

Advantage Prague Open. Foto: pragueopen.org

Můžete namítnout, že turnaj WTA na Spartě přiláká světové hvězdy, to dozajista, tady nemůže štvanická akce konkurovat.

Na druhou stranu pro nadcházející podnik hovoří vhodnější termín, lepší dostupnost, příjemnější prostředí a také slavná historie areálu.

Podobné turnaje jsou zejména možností pro domácí hráče, jak se zúčastnit mezinárodní akce, na kterou nemají žebříčkové postavení a nemohli by teda na takové úrovni startovat. Diváci zase mohou zdarma vidět širší domácí špičku.

Mezi muži se v hlavní soutěži představí celkem 11 českých hráčů, v čele s Adamem Pavláskem, Lukášem Rosolem a Janem Šátralem. U žen je číslo nižší, ale i tak čtyři elitní domácí tenistky jistě do areálu přivábí diváky.

Hlavní soutěž startuje v pondělí, na kanále O2 TV Sport vysíláme z místa nedělní finálové duely (30. července, 13.00) ale komentátory O2 TV uvidíte v dějišti i v ostatních dnech :).

Foto: pragueopen.org, o2tvsport.cz
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru