Nechcete Schicka? Prodáme ho někomu jinému! vyhrožuje Juventusu šéf Sampdorie!

Přestup Patrika Schicka ze Sampdorie Janov do Juventusu se zdál být hotovou věcí. Už během červnového mistrovství Evropy do 21 let si Schick do Turína odskočil na zdravotní prohlídku a vypadalo to, že nejpozději po Euru bude představen jako nová posila Juve.

Jenže to se nestalo. Při kontrole se totiž měla objevit nespecifikovaný problém. Údajně mělo jít o nesrovnalosti srdečních testů.

[blog_program_info id=“15794287″]

Následovala druhá prohlídka, nicméně Juventus s dotažením transferu za 30,5 milionu eur (více než 800 milionů korun) stále váhá. A šéfovi Sampdorie Massimu Ferrerovi dochází trpělivost.

„Kdo je nemocný, je nemocný. Kdo je zdravý, je zdravý. A on je naprosto zdravý. Je to celé fraška,“ řekl Ferrero pro janovský deník Il Secolo XIX.

„Žádný problém nexistuje. To, co našli, je na úrovni rýmy. Ten kluk je zdravý, může hrát. Jen musíme vyřešit, kdo začal šířit tyto spekulace, které mohou ohrozit jeden z největších talentů evropského fotbalu,“ pokračoval Ferrero v rozhovoru.

A funkcionářům Juventusu poslal ještě jeden vzkaz, nebo chcete-li varování. „Jestli ho Juventus nechce, vezmeme si ho zpátky a prodáme někomu jinému. Zájem o něj projevily další 4 kluby,“ dodal.

Zápasy Juventusu i novinky z turínského klubu můžete pravidelně sledovat na O2 TV Fotbal v rámci vysílání Juventus TV!

[blog_program_info id=“15794286″]

Foto: Facebook
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru