Slavia v generálce rozprášila Nice. Po změně stran nasázela čtyři góly!

[blog_program_info id=“15736539″]

Slavii se vstup do zápasu příliš nepovedl a brzy inkasovala po standardní situaci, kdy se hlavou trefil osamocený Olivier Boscagli.

„Nepokryli jsme hráče a dostali jsme góla. Od té doby jsme už, myslím, hráli slušně,“ řekl v poločase stoper Jakub Jugas, který se těšil na souboje s hvězdným Mariem Balotellim. Italský útočník však utkání v Edenu vynechal.

„Chtěl jsem si to zkusit, ale nepřijel. Nedá se nic dělat, jsou tam jiní kvalitní hráči a dobří útočníci,“ konstatoval Jugas.

Slávistická jízda

Jeho slova se ale po změně stran příliš nepotvrdila – tým Nice totiž rezignoval na aktivní hru a slávisté předvedli parádní jízdu!

Do druhého poločasu nasadil trenér Jaroslav Šilhavý Micka van Burena, který brzy prodal svoji parádní formu v letním přípravném období.

„Mick tam vtrhl jako uragán a oživil to tam,“ pochvaloval si trenér Pražanů.

Nizozemec nejprve poslal do vápna kvalitní centr a Lusamba zahrál rukou. Nařízenou penaltu proměnil Milan Škoda a vyrovnal na 1:1.

Ještě ani neutichly gólové oslavy, když van Buren poslal další dobrý centr do šestnáctky a Škoda otočil skóre zápasu ve prospěch Slavie.

Třetí gól vstřelil van Buren sám, když zužitkoval pěknou přihrávku od Ngadeua.

Při čtvrtém gólu Slavie to už začalo zavánět exhibicí. Po krásné kombinaci a dobrém sklepnutí Bořila se podruhé trefil van Buren.

Statistiky zápasu:

Slavia Nice

Přečtěte si taky: Nastavený čas Milana ŠTĚRBY: Slavia se naladila na předkolo Ligy mistrů. Jaká je ideální sestava?

„Výsledek je skvělý a myslím, že i hra byla oproti zápasu s Celitkem, co jsme tady naposledy odehráli, výrazně lepší. S výhrou 4:1 jsme nepočítali a o to je to milejší,“ řekl trenér Slavie Šilhavý.

[blog_program_info id=“15736539″]

Přečtěte si taky: Jsou v Edenu spokojeni s losem Ligy mistrů? Vedení Slavie to řeklo otevřeně!

Foto: repro O2 TV Sport  (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru