Tajný vzkaz pro Mayweathera všechny šokoval! McGregor jej měl napsaný na saku

Jako ticho před bouří by se atmosféra před stamilionovou bitvou mezi šampionem UFC Conorem McGregorem a boxerem Floydem Mayweatherem rozhodně nazvat nedala! Hvězdní zápasníci na sobě při tiskovce nenechali nit suchou.

Dvacet tisíc lidí bylo svědky předehry velkolepé bitvy slov, jež se odehrála v Los Angeles. A rozhodně to stálo za to!

Show odstartoval irský zápasník vymóděný ve skvěle padnoucím obleku. Ten nesl velice zajímavý vzkaz pro svého protivníka. Na první pohled lehké bílé proužky totiž nebyly až tak nevinné, jak by si fanoušci mysleli.

Tajná zpráva „F*ck you“ jasně odrážela nádech setkání.

Fanoušci byli pochopitelně jako u vytržení…

A rychle se začaly objevovat první vtípky:

„Když tě šéf nutí nosit oblek v létě.“

? ? (@tank.sinatra)

Příspěvek sdílený UNILAD (@unilad),

A klasická narážka na Arsena Wengera:

Conor si soupeře vychutnával

A tím Ir rozhodně nekončil!

„Má malé nožičky, malý penis, malou hlavu. Knokautuju ho během prvních čtyř kol,“ začal svůj útok McGregor. „Floyd nikdy nezažil nikoho jako jsem já. Takový pohyb, sílu a zuřivost…,“ nešetřil sebevědomím zápasník UFC.

„Pravidla jsou omezená, kdyby to však byl opravdový souboj, stačilo by mi jediné kolo!“ rozjel se osmadvacetiletý šampion.

Poté se však dostavila k pultíku i americká boxerská legenda a zahanbit se nenechala ani v nejmenším! Jako hlavní předmět svých velkohubých prohlášení zvolil boxer oblečený v teplákové soupravě své vlastní značky The Money Team především své obdivuhodné bohatství!

„Víte kolik McGregor dostal za svůj poslední zápas? 3 miliony dolarů. Je dobrý na zápasníka, co vydělává šestimístné sumy. Ale já se biju za devítimístné částky,“ rozvášnil se držící stamilionový šek v ruce.

McGregor se však nehodlal nechat urážet a vytáhl svůj tajný trumf. Vlastní mikrofon, kterým briskně reagoval na každý Mayweatherův atak!

„To máš na zaplacení daní?“ reagoval na Floydův šekový výstup.

Ani Američan se sebou zametat rozhodně nenechal a rozhodl se reagovat především na nesčetné narážky na jeho věk ze strany rozjetého protivníka, jehož oblíbeným vtípkem je porovnávat boxera s jeho 64letým otcem.

„Možná jsem starý chlap, nejsem ten samý boxer, jako jsem byl před deseti lety, ale pořád jsem dost dobrý na to, abych tě porazil,“ uzemnil Conora 40letý boxer.

Vše nemohlo skončit nijak jinak, než setkáním tváří v tvář, čelo na čelo a napětí bylo cítit v každém koutu místnosti!

[fve]https://youtu.be/VHR7bwj4_YI[/fve]

Velký večer v Las Vegas bude na programu 26. srpna.

Na celou show se podívejte zde:

[fve]https://youtu.be/BbVeL5PiSHs[/fve]

Foto: sportbible.com  (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru