John Terry zpěvem pobavil Anglii. Jakou pecku vyšvihl na úvod v Aston Ville?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=21158 AND vote > 0 AND vote <= 5

Anglický zadák John Terry začátkem května oficiálně vyměnil modrý dres za rudý a stal se posilou druholigové Aston VillyDíky úspěšnému vábení trenéra Steva Bruce už nyní Terry mohl spoluhráčům předvést rozsah svých hlasivek!

Pěvecké výzvy při klubové večeři se však Terry ani trochu nezalekl a v šedém týmovém tričku se odhodlaně postavil vedle kytaristy. Slavný kousek Stand by Me od Bena E. Kinga zvládl při úvodním rituálu překvapivě bravurně!

??? @johnterry.26

Příspěvek sdílený André Green (@andregreen_19),

Video zveřejnil na instagramu André Green, Terryho nový, o 18 let mladší spoluhráč.

Pokud budou Terryho fyzické síly ve stejné kondici jako jeho hlasivky, bude s Villou dozajista nutné počítat jako s kandidátem na postup do Premier League.

Terryho výběr písně lze pochválit jako logický krok – není moc manažerů na světě, kteří by přivedli 36letou posilu a nabídli jí 60 tisíc liber týdně. A sám bývalý kapitán Chelsea doufá, že si svými výkony birminghamské publikum získá – i proto jej už nyní vyzývá, aby stálo při něm.

Další video zveřejnil na svém účtu i John Terry:

Přečtěte si taky:

V příchod Terryho nevěřil. Kde má teď fanoušek Aston Villy ostudné tetování?

Jak oznámit příchod posily? Hádankou, křížovkou nebo přes hru FIFA!

Vyfoukne Mourinho Contemu belgickou superstar? Přestup léta je na spadnutí

„Každé penny se vyplatí!“

Slova kouče Bruce však potvrzují, že na Terryho jako pevný pilíř defenzivy budou Villans velmi spoléhat. Podle jeho slov se každá pence na Terryho astronomický plat vyplatí (astronomický na poměry klubu – v Chelsea byl Terry zvyklý brát 2,5krát tolik).

„Sledoval jsem Terryho dlouho jen z dálky a dostat ho teď sem bude skvělý krok pro klub, když uvážíte, co všechno dokázal a čeho dosáhl. Bylo by skvělé jej podepsat, když mu bylo 26 a ne 36. Ale fyzicky je na svůj věk ve fantastické kondici,“ uvedl trenér dle serveru thesun.co.uk.

První šanci ukázat veřejnosti, co v něm je, bude mít Terry první srpnovou sobotu, kdy do Villa Parku přijede Hull City – tým, který se stejně jako Terry nedávno rozloučil s Premier League.

Foto: reprovideo (tom)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru