Cristiano Ronaldo prolomil mlčení. Jak je to s jeho odchodem z Realu?

Přestupová bublina, kterou vyvolaly informace portugalských médií, rychle praskla. Cristiano Ronaldo se z Realu Madrid rozhodně odejít nehodlá a to i přesto, že ve Španělsku čelil obvinění z daňových úniků ve výši 14,7 milionů eur (asi 384 milionů korun).

Nikdy jsem neřekl, že opustím Madrid. Na večeři s mými spoluhráči jsem akorát prohodil, že jsem se cítil zraněný, zneužitý a pronásledovaný jako delikvent. Přitom jsem plnil svoje daňové povinnosti podle instrukcí mých poradců a právníků – stejně jako před tím v Anglii,“ uvedl podle deníku El Confidencial Ronaldo.

Cristiano Ronaldo. (Real Madrid - Barcelona 2:3). Foto: Reuters

Podle informací z portugalské reprezentace se Ronalda nejvíce dotklo, že se ho nikdo z představitelů Realu Madrid veřejně nezastal. Přitom manažer portugalského výběru veřejně před novináři prohlásil, že nepochybuje o Ronaldově nevině.

Prezident Realu Florentino Pérez si tedy může oddechnout, o svoji největší hvězdu nepřijde. Každý ví, že chci, aby tu Cristiano zůstal do konce života. Je jedním z pilířů týmu a už je také velkou součástí historie klubu,“ nechal se slyšet Pérez.

Přečtěte si taky:

Nevěřili byste, jak RONALDO reagoval po zpackaném rozstřelu na neúspěšné spoluhráče!

Další malý RONALDO na obzoru? Tentokrát je prý těhotná jeho krásná Georgina!

John Terry nekončí! Chelsea vyměnil za druhou ligu! Proč se rozhodl pro Aston Villu?

Foto: Reuters  (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru