Svátek MMA na O2 TV Sport. Hvězdný Viktor Pešta se představí na XFN 3

[blog_program_info id=“15182957″]

Bude to opravdu velký a dlouho očekávaný návrat. V uplynulých letech mohli fanoušci Viktora Peštu sledovat v UFC, tedy v nejprestižnější MMA lize na světě.

Šestadvacetiletý Pešta po lednovém odchodu z americké organizace UFC nebojoval. Do klece se znovu postaví až nyní v rámci večera profesionální MMA ligy XFN.

V hlavním souboji mu bude soupeřem sedmatřicetiletý polský bojovník Michal „Masakra“ Kita. Oba zápasníci touží po návratu do UFC a právě tento zápas přináší oběma skvělou příležitost přiblížit se ke svému cíli.

Kromě Viktora Pešty se na XFN ukáže také celá řada dalších českých šampionů a velkých talentů.

Ostře sledovaný bude výkon česko-uzbeckého Makhmuda Muradova, proti němu nastoupí Zoran Dod z Chorvatska. Diváci se také můžou těšit na legendu Petra Ondruše, tomu se do cesty postaví Tomáš Penz. Vůbec poprvé se v kleci ukáže česká jednička střední váhy v thajském boxu a K-1 Matouš Kohout, jeho prověří Tomáš Fiala.

Přímým přenosem bude na O2 TV Sport provázet šéftrenér pražského PriMMAt Gymu, Marek Lončák.

[fve]https://youtu.be/0YXSyJMk3eQ[/fve]

„Tento rok je pro nás v XFN velmi významný. Pevně věříme, že začínáme novou éru českého MMA. XFN 3 je jen začátek a těšíme se, že si do pražské Královky diváci najdou cestu a vytvoří skvělou atmosféru,“ uvedl hlavní promotér galavečera Petr Kareš.

O2 TV Sport exkluzivně vysílá kromě XFN i přímé přenosy dalších tří nejslavnějších domácích MMA organizací – OKTAGON MMA, Gladiator Championship Fighting (GCF) a Fusion Fight Night (FFN).

[blog_program_info id=“15182957″]

Foto: Instagram Viktor Pešta  (ds)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru