Laštůvkův přestup do Slavie se zadrhl. Je to vysoká hra agenta, napsal boss Tvrdík

Jan Laštůvka, který strávil uplynulou fotbalovou sezónu v dresu nováčka z Karviné, by se měl stát posilou mistrovské Slavie.

Takovou informaci vyslal v rozhovoru pro idnes.cz do světa šéf pražského klubu Jaroslav Tvrdík.

„Neřeknu žádné velké tajemství, že nás v krátké době pravděpodobně posílí brankář Jan Laštůvka z Karviné. V pondělí se podrobí zdravotní prohlídce a ještě během týdne se zapojí do přípravy,“ uvedl Tvrdík v rozhovoru na idnes.cz.

Jenže o den později je všechno jinak. Laštůvka začal přípravu v Karviné a do Edenu se podle všeho nechystá. Podle všeho za to může neochota Slavie nepustit Jiřího Pavlenku do bundesligových Brém.

„Nabídka Werderu za reprezentačního brankáře ve výši 1,8 milionu eur s platebním kalendářem do roku 2019 je tak absurdní, že o ní nechceme ani jednat,“ řekl Tvrdík v interview.

Laštůvkovi se ale na závěr kariéry do nejistého boje o pozici jedničky nechce.

„Není to tím, že bych měl strach z konkurence. Ale je mi pětatřicet let a chci chytat. Na to, abych seděl na lavičce, už nemám čas. A Jirka Pavlenka, kterého asi nechtějí pustit, by měl ve Slavii přede mnou samozřejmě náskok, takže jedničkou by byl on,“ uvedl sám Laštůvka pro iSport.cz a Tvrdíka zaskočil.

Podle slávistického bosse může jít také o hru agenta obou hráčů. Laštůvka i Pavlenka patří pod křídla společnosti Sport Invest Viktora Koláře.

Moc pochopení si ovšem Tvrdík nezískal.

Přečtěte si také:

Génius Ronaldinho úřaduje! Jakou parádičkou si podmanil stadión Atlétika Madrid?
Půjde hvězda Realu za mříže? Modričovi hrozí pět let za křivé svědectví u soudu!
Alexisovi z Arsenalu se směje celý svět. Chrtil jak mohl, ale gól dal stejně Vargas

Slavia sice před novou sezonou přišla o Michaela Lüftnera a Antonína Baráka, kteří se vydávají do Kodaně respektive Udine.

Naopak se jí podařilo udržet klíčového stopera Simona Deliho, přestože mělo mít zájem hned několik evropských klubů.

Aktuální už však není příchod hvězdného Jevgenije Konopljanky z Schalke, stejně jako slovenského reprezentanta Miroslava Stocha z Fenerbahce. „U Stocha se stalo úplně to stejné jako s Konopljankou, byli jsme domluveni na všech podmínkách, ale přišel nový trenér, který ho odmítl uvolnit,“ prohlásil Tvrdík pro idnes.cz

Na týdenní zkoušce je ve Slavii 35letý Ukrajinec Ruslan Rotaň. O dalších dvou posilách prý Slavia jedna. Podle Tvrdíka usiluje o dva nečeské hráče z probíhajícího mistrovství Evropy do 21 let. „Hrajeme o cenu, protože nikdo nechce prodávat před turnajem,“ řekl.

Foto: Twitter (jz, fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru