Juventus si vytáhl talent ze Sparty! Na čem musí syn legendy Penner zapracovat?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=21590 AND vote > 0 AND vote <= 5

Ještě dříve, než dokončí svůj přestup k italskému mistrovi Patrik Schick, bude ho v Turíně čekat jiný Čech. Juventusu se totiž upsal mladý sparťan Nicolas Penner!

Čerstvě šestnáctiletý mladík, jenž vyrůstal v Českých Budějovicích, míří do Itálie po roce a půl stráveném v mládežnických týmech pražské Sparty.

Podle italských médií měly o talentovaného Čecha zájem také Bayern Mnichov či Borussia Dortmund. Penner se však prý rozhodl pro Itálii hlavně kvůli viceprezidentovi Juve Pavlu Nedvědovi. Právě on měl přesvědčit Pennera, že Turín je to správné město pro jeho další kariéru.

Reprezentant do šestnácti let následuje kroky Romana Macka, který přišel do akademie klubu před čtyřmi lety. Dvacetiletá naděje se ale do prvního týmu s hvězdami jako Paulo Dybala či Gonzalo Higuaín podívala zatím jen v loňské letní přípravě. Dospělému fotbalu zlínský odchovanec přivykal na hostování v druholigovém Bari.

I pro syna někdejšího prvoligového obránce Miloslava Pennera, jenž proslul také svým nezapomenutelným účesem, bude cesta do áčka Juventusu ještě pořádně dlouhá a trnitá.

Miloslav Penner. Foto: Twitter

Rozhovor s Nicolasem Pennerem:

[fve]https://youtu.be/GHxLfuBlxjU[/fve]

Přečtěte si také:

Laštůvkův přestup do Slavie se zadrhl. Je to vysoká hra agenta, napsal boss Tvrdík
Génius Ronaldinho úřaduje! Jakou parádičkou si podmanil stadión Atlétika Madrid?
Půjde hvězda Realu za mříže? Modričovi hrozí pět let za křivé svědectví u soudu!

Vedle fotbalových dovedností má mladý Nicolas podle všeho na čem pracovat i co se týká studia. Zvláště teď, když mu ještě přibude italština. Nebo že by talentovaný „Penny“ kalkuloval s tím, že právě s ní už vystačí do konce kariéry?

Foto: Twitter (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru