Nejšílenější úvod zápasu? Míč přiletěl na dronu i s armádním podavačem

Tak tohle jste ještě neviděli. Takovou větou obvykle začínají laciné bulvární drby, ale v případě tohoto začátku zápasu sází celá redakce své boty na to, že tato novinka z Portugalska vážně nemá obdoby.

Běžně si totiž sudí berou míč před výkopem do ruky a položí jej do středu hrací plochy. V neděli večer to však vypadalo úplně jinak – k sudímu míč přiletěl v rukách podavače na řízeném dronu!

[fve]https://youtu.be/v8oGgRX7a8U[/fve]

Tím létajícím „nabušeným“ podavačem byl člen speciální jednotky portugalské armády, která podobné létající stroje testuje…

Opravdu to není scéna vystřižená z akčního filmu, ale skutečné záběry předcházející nedělnímu finálovému zápasu portugalského poháru Taça de Portugal mezi Benfikou Lisabon a týmem Vitória Guimarães.

Vítězství 2:1 znamenalo double pro celek z hlavního města, titul si Benfica (shodou okolností proti stejnému soupeři) zajistila již před 2 týdny a následné oslavy s motorkou v šatně byly skutečně bujaré.

Přečtěte si taky: Benfica to skutečně rozjela! Takovou oslavu titulu jste ještě neviděli

Muž s maskou

K výhře Orly nasměroval Raul Jimenez, svůj gól dloubákem oslavil před fanoušky s nasazenou maskou, kterou musel v trenýrkách nosit 48 minut (pokud si ji nevzal až v poločase).

O 5 minut později zvýšil náskok Salvio a jeho hlavička byla nakonec vítěznou brankou – snížení Zunga 12 minut před koncem na oslavách Benfiky už nic nezměnilo.

Tak jako tak zůstává nejlepším momentem zápasu přílet podavače na dronu. Takovým entrée by se mohli inspirovat organizátoři sobotního finále Ligy mistrů UEFA mezi Realem Madrid a Juventusem, které se uskuteční v Cardiffu!

[blog_program_info id=“14637072″]

Přečtěte si taky:

Tottiho poslední finta v Římě. Božský dotek překvapil úplně všechny!

Odejde ZLATAN z Manchesteru do Ameriky? Jeho agent promluvil!

Nejlepší herecký výkon? Srbský fotbalista je hitem internetu!

Foto: reprovideo  (tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru