Krásné gesto brankáře Realu Navase. Takto podpořil těžce nemocné děti!

Brankář Realu Madrid Keylor Navas prozradil, že si oholil hlavu, aby podpořil rodiny s dětmi, které bojují se zákeřnou nemocí rakovinou.

Gólman z Kostariky udržel v posledním kole La Ligy proti Málaze čisté konto a poprvé od roku 2012 se Bílý balet radoval z triumfu.

Třicetiletý Navas dorazil před novináře a řekl: „Chci titul věnovat všem dětem a rodinám, kteří bojují s rakovinou. Modlím se k Bohu za všechny, aby se zotavili z nemoci.“

A jak celá akce se stříháním vlasů probíhala? Jak jinak, než v úsměvném duchu. Nemohli chybět ani spoluhráči, kteří k přihlíželi. Hlavním kadeřníkem se stal Marcelo.

Brazilský krajní obránce vtipkoval, že to bude střih za 50 eur. Navas si poté stěžoval, že se mu tento „účes“ nelíbí a chtěl raději dohola.

Na holičské umění Marcela se podívejte ve videu:

[fve]https://youtu.be/ysbYmPBQVjU[/fve]

Na tiskové konferenci se také vyjádřil k celé sezoně, protože byl rád, že týmové úsilí vyústilo v titul: „Byl to skvělý rok a je to odměna za naši tvrdou práci. Doufejme, že tohle je jen první z mnoha titulů La Ligy. Během celé sezony jsme tvrdě bojovali, vzhledem k tomu, že ještě není konec, jsme šťastní.“

Real má do konce sezony stanoven ještě jeden cíl. Tím je obhajoba triumfu v Lize mistrů! Finále proti Juventusu se hraje 3. června.

Přečtěte si taky:

Bale se ptal po trofeji, Ronaldo natvrdo odpověděl. Tahle reakce baví fanoušky!

Fanoušek nabídl Zlatanovi svoji ženu! Ibrova reakce všechny dostala!

Pogba slavil jako ďábel: Objímačka s Mourinhem, tanec pro fanoušky!

Foto: reprovideo  (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru