Zpěvák Ruppert v TIKI-TAKA: Chystám se kandidovat na předsedu a mám plán!

[blog_program_info id=“14192401″]

Téma nového dílu talk show Petra Svěceného bylo jasné – v posledních dnech českým fotbalem otřásá skandál s neoprávněným nakládáním s dotacemi z ministerstva školství a mezi hlavními viníky je samotný předseda FAČR Miroslav Pelta.

Na toho byla uvalena vyšetřovací vazba, přitom plánované červnové volby nového šéfa svazu jsou už za dveřmi. Pelta byl na tento post jediným kandidátem a tak se narychlo hledá šéf nový.

Nenadálé situace v nadsázce využil frontman funkové kapely Monkey Business Matěj Ruppert. „V příštím volebním období se chystám kandidovat na předsedu fotbalové asociace,“ oznámil s humorem do kamer.

[fve]https://youtu.be/HyckmF6Eqg8[/fve]

Jeho hlavní program? Jedenáct dětí do každého klubu každou sezonu. Podle něj totiž právě založení rodiny může fotbalistům výrazně pomoci v kariéře. „Každému prvoligovému fotbalistovi bych doporučil velice rychle si pořídit dítě. To kromě toho fotbalu pak člověk nemá žádné jiné starosti než je fotbal a rodina. Stmelí vás to, psychiku máte rázem vyčištěnou. Já bych to dal povinně, i do smlouvy,“ netajil se Ruppert.

[fve]https://youtu.be/i1jQkqAhD4U[/fve]

Kromě známého hudebníka vás v TIKI-TAKA čeká také trojice fotbalových hostů: kouč František Straka, záložník Dukly Jakub Podaný a bývalý ligový gólman (a nyní lékař) Jan Vojáček. Posledním do party je pak herec Tomáš Jeřábek.

[fve]https://youtu.be/O-Wry3zYxk4[/fve]

Celý díl TIKI-TAKA si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“14192401″]

Foto: repro O2 TV Sport  (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru