O2 TV ladí program podle diváků. Přináší sportovní a HD kanály a další novinky

Digitální televize O2 TV nadále pokračuje v pilování programové nabídky podle preferencí diváků. Od dubna přibyly čtyři kanály v HD kvalitě, nové kanály Sport 5 a sportovní kanál 213 nahradily programy Aréna Sport 1 a 2. Nově se v nabídce objevil také kanál France 24 v angličtině.

Proto se dnes mohou diváci těšit z nového sportovního kanálu 213 v HD kvalitě, který nahradil Arenu Sport 1 a 2. Nově zařazený slovenský kanál 213 vysílá převážně sportovní přenosy basketu, hokeje, fotbalu a zajímavá kulturní představení a akce.

První sportovní událostí, kterou divákům v rámci O2 TV nová stanice 213 přinesl, byl prestižní gala večer bojových umění SIMPLY THE BEST, v květnu se pak mohou těšit např. na Mezinárodní mistrovství Slovenska v motokrosu MX Open.

Simply The Best: Galavečer Fightingu v O2 TV from Vladan Vaněk on Vimeo.

Tím ale nabídka nových HD kanálů nekončí! Ve vybraných tarifech O2 TV si můžete užívat další HD kanály: Nova 2, Nova Gold, Dorcel TV a Barrandov.

 

Stanice Tarif Pozice
Nova 2 HD L, XL, Business 304
Nova Gold HD L, XL, Business 305
Barrandov HD M, L, XL, Business 15
Dorcel HD XL 178
213 HD L, XL, Business 72

 

Další sportovní stanicí, která se nově objevila v portfoliu O2 TV, je ryze sportovní Sport5, ve které se diváci mohou těšit například na STIHL World Championship – v Čechách velmi oblíbené mistrovství světa v dřevorubeckém sportu.

Nabídkou kanálu France 24 v anglickém jazyce vychází společnost O2 vstříc četným požadavkům diváků. Proto se 28. dubna v nabídce O2 TV objevil France 24 Eng na pozici 148 ve všech tarifech.

O2 TV na květen připravila pro zákazníky tarifu O2 TV M již třetí kanál na ochutnávku, tentokrát to bude velmi oblíbený kanál National Geographic Wild, který diváci naleznou na kanále číslo 14.

Další programovou změnou je vypnutí kanálu Joj Plus. „Bohužel nám nezbývá než respektovat výzvu slovenské televizní skupiny JOJ, která nás vyzvala k vyřazení kanálu Joj z naší nabídky,“ komentuje situaci Anna Lenerová. Na pozici kanálu Joj Plus se objeví kanál Barrandov HD.  Z nabídky O2TV zmizí také stanice Docu CS a to z důvodu vypnutí a ukončení vysílání na území ČR.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Až do roku 2021 uvidíte Ligu mistrů pouze v O2 TV. Máme exkluzivní práva na všechna utkání.
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru