Ze stáže až k oltáři

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=9989 AND vote > 0 AND vote <= 5

Vztah v práci má podle výzkumů přes 30 % lidí. I v O2 máme mezi sebou zajímavé páry. Jeden z nich je čerstvě po zásnubách, radost a láska z nich vyzařuje na potkání. Koho jiného proto k 1. máji vyzpovídat? Tereza Pospíšilová (Senior marketingová specialistka) a Ondřej Franek (Projektový manažer) exkluzivně pro Modrý blog.

Kdy a kde jste se poprvé potkali?

Terka: Bylo to někdy v roce 2014 na pracovní schůzce k jednomu projektu.

 Byla to láska na první pohled?

Ondra.: Mě Terka zaujala, ale dlouho jsem se neodhodlal, abych jí někam pozval. Pak jsme se naštěstí potkali náhodou v Podolí a tam už jsem se seznamovat chtěl :).

Terka: Vyloženě láska na první pohled to nebyla, ale musím říct, že mě Ondra zaujal a líbil se mi.

Co máte na tom druhém nejraději?

T.: Ondra je neuvěřitelně chytrý a je s ním sranda. A taky je to velký gentleman. Jo a výborně vaří. J

O.: Terka je moc pozorná a vděčná, i když jsme spolu už nějakou dobu, nepřestává mi děkovat i za ty nejobyčejnější věci. Také ji obdivuju pro její podnikavost a chuť učit se pořád něco nového. Ještě jsem nezažil, že by se nudila.

Znáte se i z ročních programů pro mladé – Internship a Graduate. Jak na to období vzpomínáte?

O.: Internship v O2 pro mě znamená hodně. Díky němu jsem se přestěhoval do Prahy a získal pořádné pracovní zkušenosti, které mě nakoply i ve škole. A samozřejmě poznal lidi, díky kterým dneska dělám, co mě baví.

T.: Já jsem díky programu Graduate poznala spoustu lidí z různých částí firmy. Bylo fajn vidět, čím se ostatní oddělení zabývají. A ráda vzpomínám i na kurz prezentačních dovedností. Ten mi dal opravdu hodně.

 Jaká byla vaše cesta po skončení stáží a kde pracujete nyní?

O.: Nastoupil jsem do projektové kanceláře v O2 a řídil velký IT projekt. Byla to výzva, na začátku jsem byl přesvědčený, že na to nemám. Ale můj nadřízený mě podporoval, takže jsem se rychle zlepšoval. Po třech letech jsem ale chtěl zkusit něco nového. Věděl jsem, že chci pokračovat jako „projekťák“ v IT, ale chtěl jsem být blíže samotnému vývoji. Jsem proto nyní v agentuře, která vyvíjí a pracuje na IT a online řešeních.

T.: Já pořád pracuju v on-line oddělení. Máme na starosti web o2.cz. Posunula jsem se na seniorní pozici a stihla si vyzkoušet i tu manažerskou, když byl náš tým dočasně bez šéfa.

o2_hub_opening_1920px-1188

Otevírání nového coworkingovho centra – O2 HUBu.

 Co společně rádi podnikáte?

O.: Rádi sportujeme a objevujeme nová místa, trávíme čas s rodinou a taky rádi zdravě jíme. Oba máme radost, když nás věci, které spolu děláme, někam posunují. Nepamatuju si, že bychom si někdy řekli, že nevíme, co dneska budeme dělat.

T.: Hrozně rádi cestujeme. Já jsem plánovací typ, takže pořád přicházím s dalšími a dalšími tipy na výlety. Jen nějak není čas je všechny realizovat J. Teď zrovna plánujeme svatební cestu – road trip po jihozápadě Spojených států.

Jak by vypadal váš “dokonalý” den?

T.: Pořádně bychom se vyspali. A pak vyrazili někam na výlet. Nejspíš na túru do hor, které má Ondra hrozně rád a zatím jsme spolu stihli jen Tatry.

O.: S tím kvalitním spánkem rozhodně souhlasím, to je začátek každého skvělého dne. A určitě bychom potrápili těla někde v přírodě a dobře se najedli. A večer si dali guacamole a nachos, to bychom mohli jíst po kilech.

Co žádost o ruku? Prozradíte, jak proběhla?

T.: Proběhla v lednu v hotelu v Mladých Bukách, kde jsme se rok předtím dali dohromady. V tom má mimochodem taky trochu prsty O2. Ten pobyt totiž dostal Ondra jako odměnu za práci na jednom projektu. A napadlo ho, jestli nechci jet s ním. Vidíte, jak to dopadlo :)!

O.: No, s Terkou jsme se shodli, že bychom se v tomhle roce mohli vzít. Takže samotnou žádost nebylo kam odkládat a spáchat to na místě, kde jsme se dali dohromady, se nabízelo samo.

DCIM100GOPROG0551283.

A jak jdou přípravy na váš velký den?

T.: Budeme se brát v srpnu na jednom statku kousek za Prahou. Jak už jsme říkala, jsem plánovací typ, takže většinu věcí zařizuju já. Baví mě to. Myslím, že holky jsou většinou takové svatební plánovačky :).

O.: Já se musím přiznat, že ačkoliv pracuju jako projektový manažer, svatbu vede Terka. Mám velké štěstí, že jí ty přípravy tak baví! Já se snažím moc neklást odpor a pomáhat, kde je potřeba.

Tomuto krásnému páru moc držíme palce. Pokud hledáte lásku na celý život nebo jen super stáž, zkuste se přihlásit. Právě spouštíme další vlnu Internship programu. Volná místa najdete na tomto odkazu.

– Aneta, #O2žije  –

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Call centrum: Z operátorky senior manažerkou
Nahoru