Bitva gigantů: PSG proti Monaku! Přestřílí kometa Mbappé Cavaniho? Sledujte ŽIVĚ na O2 TV Fotbal!

Letošní sezóna se ve Francii odehrává ve znamení velkolepého souboje knížat z Monaka a princů z Paříže. V semifinále Francouzského poháru je čeká další přímý souboj!

[blog_program_info id=“13700392″]

V lize si oba dva neustále šlapou na paty. Je jasné, že o titulu se rozhodne jen mezi nimi. Momentálně je v lepší pozici Monako, které sice má stejný počet bodů jako rival z hlavního města, avšak k dobru jeden zápas.

Poslední střet dvou aspirantů na titul vládce sladké Francie neskončil pro knížecí partičku kolem Radamela Falcaa příliš slavně. Ve finále Ligového poháru dostali pořádnou nakládačku. Vítězství Paříže 4:1 tehdy řídil především Edinson Cavani, jenž si v zápase připsal hattrick.

Uruguayský kanón po odchodu Zlatana Ibrahimoviče, chopil role lídra více než zdatně. Třicetiletý šutér v letošní sezóně nestřílel těžko uvěřitelných 44 gólu ve 44 utkáních! Rozvlní síť i v Parku princů?

Edinson Cavani (PSG)

Přečtěte si také:

Udělá Juventus ze Schicka nejdražšího Čecha historie? Dohoda už je prý na světě!
Plzeň uctila Rajtorala videem, co vám vžene slzy do očí! Ohradila se i proti tvrzením Sportu
Zlatanův parádní vzkaz po zranění! Vrátím se silnější! Doteď jsem hrál na jedné noze!

Na opačné straně momentálně není tou nejzářivější hvězdou Radamel Falcao alias El Tigre, který v Monaku znovu našel ztracenou formu.

Celá Evropa se totiž může zbláznit (a oprávněně) z osmnáctiletého Kyliana Mbappého! Ten do světového fotbalu v roce 2017 vlétl jak utržený ze řetěz. Třiadvacet zásahů v této sezóně je v jeho věku nevídaný jev. A pro 5 branek ve 4 jarních zápasech milionářské Ligy mistrů to platí jakbysmet.

Kylian Mbappé. Foto: Reuters

Není tedy divu, že Francouze už velmi silně vábí do svých kádrů Manchester City, Real Madrid a další velkokluby. Mbappé však zůstává nohama na zemi a ukazuje, že to je pořád jen normální kluk. Vždyť na tréninky ho stále vozí maminka!

„Je stejný jako my! (Jen „trošku“ lepší ve fotbale)

Všichni mluví o milionech eur, které na něj čekají, ale na tréninky ho stále vozí máma! – Danijel Subašič, brankář AS Monako.“

Jak dopadne další ze soubojů o krále fotbalové Francie?

Semifinále Francouzského poháru můžete sledovat v úterý a ve středu živě na O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“13700381″]

[blog_program_info id=“13700392″]

Foto: Reuters (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru