Gentleman Peter Sagan perlil: Možná ta stařenka se psem měla pravdu!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=24087 AND vote > 0 AND vote <= 5

Slovenský závodník Peter Sagan mířil do cíle časovky, když najednou musel na poslední chvíli vyhýbat ženě se psem, která si to namířila po přechodu pro chodce a o vrcholícím cyklistickém závodě Tirreno-Adriatico zřejmě neměla ani zdání.

Tirreno-Adriatico dog walk

I was lucky there wasn’t an incident with the lady who crossed the road with her dog – it was funny really. I didn’t brake because I was in my time trial position. I saw her really late, so the only way to avoid her was to go off road. Today I was relaxed – it was a rest day for me and I just wanted to get to the finish safe. I’m happy nothing happened and I’m looking forward to Saturday now.

Mal som šťastie, že sa nič nestalo, keď som na trati „stretol“ pani so psíkom, bolo to celkom vtipné. Nemohol som poriadne brzdiť, pretože som bol v časovkárskej pozícii, a tak jediná možnosť ako sa jej vyhnúť, bolo zísť mimo cestu. Dnes som sa cítil v pohode, bol to pre mňa oddychový deň a chcel som prísť do cieľa bez úrazu. Som rád, že som v poriadku a už sa teším na sobotu.

Zveřejnil(a) Peter Sagan dne 14. březen 2017

Sagan reagoval na poslední chvíli a rozhodl se „gentlemansky“ uhnout na chodník.

Když se vrátil na trať, tak se za dámou ještě naštvaně ohlédl, na Facebooku pak ale zveřejnil vtipný vzkaz, který všechny pobavil.

Thanks to eFfeMme Image for this nice shot of the Tirreno Adriatico individual time-trial! Maybe the woman with the dog…

Zveřejnil(a) Peter Sagan dne 14. březen 2017

„Díky za pěknou fotku z časovky. Možná že ta žena se psem nakonec měla pravdu. Jel jsem v protisměru a ona byla na přechodu pro chodce. A taky jsem nejspíš překročil povolenou rychlost.“

Klasický Sagan!

Přečtěte si taky: Šoumen Sagan vyděsil organizátory! Na Tirreno Adriatico chtěl rozmlátit trofej!

[blog_program_info id=“12649130″]

Pravdou ale je, že si Sagan musel zhluboka oddechnout. Skončit kvůli této záležitosti na zemi (a třeba i se zlomeninou), je to poslední, co by si dvojnásobný a úřadující mistr světa na startu nové sezony přál.

„Také jsem pejskař, ale, prosím, dávejte si záležet na bezpečnosti jezdců,“ vyzval pak závodník na svém twitterovém profilu.

„Hlavní je, že se nic nestalo a už se těším na sobotní klasiku Milán – San Remo,“ dodal Sagan.

Slavný závod „La Primavera“ můžete sledovat v sobotu odpoledne živě prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“12720887″]

Přečtěte si taky: Nezkrotný Sagan perlil v Belgii! Odrovnal reportéra, pobavil ve studiu i vyhrál závod!

Foto: reprovideo  (mm)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru