Nejlepší XI z kádrů Slavie a Plzně? Sešívaní v ní mají DEVĚT fotbalistů!

Favoritem je rozjetá Slavia, což potvrzuje i ideální jedenáctka sestavená z obou týmů redakcí webu O2TVSport.cz. Zvolili jsme rozestavení 4-5-1 a výsledek je jednoznačný: 9:2 pro klub z Vršovic!

Potvrdí se tato převaha také na hřišti? To můžete sledovat v neděli od 15:30 na O2 TV Sport, O2 TV Fotbal nebo O2 TV Free!

[blog_program_info id=“12432287″]

Přečtěte si taky: Vyprodaný Eden hostí bitvu jara! Jak naladit souboj Slavia – Plzeň bezplatně na O2 TV Free?

Brankář:

Jiří Pavlenka (Slavia)

Ve volbě gólmana to bylo těsné, ale přece jen o fous zvítězil perspektivnější Jiří Pavlenka. Ten se do Vršovic přesunul loni v lednu z Baníku a sešívaní s jeho nákupem určitě neprohloupili. V budoucnu by se mohl Pavlenka s trochou štěstí porvat i o místo reprezentační jedničky.

Přečtěte si taky: Když FORD zválcoval Plzeň. Předvede Slavia další střelecký koncert?

Obrana:

Michal Frydrych (Slavia)

Také šestadvacetiletý Michal Frydrych zamířil do Slavie z Baníku – a znovu to byl nákup podařený. Frydrych se v sestavě Slavie zabydlel a na pravé straně nemá konkurenci.

Simon Deli (Slavia)

Ve Spartě si ještě teď musejí rvát vlasy! Před lety se Simona Deliho zbavili jako nepotřebného, nyní by se jim v děravé obraně hodil jako sůl – jenže neprostupná skála z Pobřeží slonoviny namísto působení na Letné momentálně tlačí za titulem rivala z Vršovic. Tomu se říká přestupový přešlap…

Roman Hubník (Plzeň)

Málokdo čekal, že se Roman Hubník po návratu z Herthy Berlín dostane do bývalé vynikající formy – jenže Hubník s Viktorkou válí a patří k nejdůležitějším postavám posledních let. Po právu je tak považován za nejlepšího stopera ligy.

David Limberský (Plzeň)

„Limba“ už letos oslaví čtyřiatřicet let a jeho čas v Plzni se nejspíš pomalu chýlí ke konci. Ačkoli ho už nezdobí taková výbušnost jako dříve, vše vynahrazuje zkušenostmi a stále patří k nejlepším obráncům v lize, kteří se pohybují po levé straně hřiště.

David Limberský

Přečtěte si taky: Dva míče na hřišti nebyly problém. Jak Spartě zachránil hubenou výhru čtvrtý rozhodčí

Záloha

Jan Sýkora (Slavia)

To ale byla trefa do černého! Třiadvacetiletý Jan Sýkora si vybudoval jméno v Liberci a na skvělé výkony navazuje i po přestupu do Slavie. Rodí se nová reprezentační hvězda?

Josef Hušbauer (Slavia)

„Sparťan“ Hušbauer chytil u rivala z Vršovic druhý dech a táhne jej za titulem. Fanoušci už ho díky dobrým výkonům také víceméně přijali „za svého“, a tak se pro šestadvacetiletého záložníka otevírá další zajímavá etapa kariéry.

Antonín Barák (Slavia)

V létě se příbramský odchovanec Antonín Barák přesune do italského Udine, nicméně se Slavií by ještě rád vyhrál titul. A není to nic nereálného, jeho výkony na podzim byly úchvatné a právě on by mohl být tím rozdílovým hráčem.

Michael Ngadeu-Ngadjui (Slavia)

Zde není co dodávat – čerstvý africký šampion Michael Ngadeu-Ngadjui prožívá fantastickou sezonu. Naposledy to potvrdil hattrickem v minulém kole proti Příbrami. Je vůbec možné, aby ho Slavia přes léto udržela v kádru? Oslabení by to bylo obrovské.

Jaromír Zmrhal (Slavia)

V zimě se mohutně spekulovalo se, že dny Jaromíra Zmrhala ve Slavii jsou sečteny. Zájem byl údajně z Ruska či Německa. Nakonec ale reprezentační záložník zůstal a litovat jistě nemusí, v 23 letech má kariéru rozjetou skvěle.

Přečtěte si taky: Žehlí už slipy? Rajnoch se v TIKI-TAKA vsadil o titul Slavie! Po Příbrami už na Twitteru zalitoval!

Útok

Milan Škoda (Slavia)

Starší z bratrů Škodových Milan zraje jako víno. Loni pomohl Slavii 15 brankami, letos už jich v domácí lize a evropských pohárech vstřelil 12. A číslo to ještě určitě není konečné!

milan skoda slavia

[blog_poll_start][poll id=“547″][blog_poll_end]

Jak naladit zápas

Utkání vysílá živě stanice O2 TV Sport a v multidimenzi také O2 TV Fotbal.

[blog_program_info id=“12432287″]

Diváci, kteří nemají O2 TV, mohou zápas vidět bezplatně na novém kanále O2 TV Free. Jak na to?

O2 TV Free je možné naladit v pozemním vysílání multiplexu 4. Pokud sledujete TV přes satelit nebo kabelovou televizi, musíte svoje zařízení připojit na terestrické vysílání. V obytných domech se stačí připojit na společnou anténu a následně nechte svůj televizor vyhledat digitální terestrické kanály.

Kanál bude dostupný v zemském digitálním vysílání, tedy na každé TV připojené na anténu, ať už společnou (ve větších domech) nebo malou pokojovou. Na většině televizí je postup následovný: na svém ovladači stisknete tlačítko MENU, pak volbu VYSÍLÁNÍ a AUTOMATICKÉ ladění. Kanál O2 TV Free pak naleznete v nabídce vaší TV.

Foto: Facebook SK Slavia Praha, Reuters  (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru