Sparťan Novotný v talk-show TIKI-TAKA šokoval: Titul získá Slavia! Ujfaluši vzpomínal na Messiho

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=24631 AND vote > 0 AND vote <= 5

[blog_program_info id=“12099222″]

Pořadem TIKI-TAKA provází Petr Svěcený a v prvním dílu ho doplnilo hned pět osobnotí – bývalí fotbaloví reprezentanti Tomáš Ujfaluši, Jan Rajnoch a Daniel Kolář, herec David Novotný a novinář Adam Nenadál.

[blog_gallery id=“46180″ style=“block“]

Řeč byla o Tiémoku Konatém, také ale o rozjeté Slavii. Nejvíc překvapil právě herec Novotný, jenž je znám jako kovaný sparťan. Podle něj totiž letos oslaví titul rivalové z Vršovic.

„V tuhle chvíli, kdyby se mě někdo zeptal, kdo vyhraje titul, a já byl bookmaker nebo sázkař, tak bych řekl Slavia,“ šokoval představitel Jardy Kužela z Okresního přeboru.

„Nejde mi to přes pysky, ale dlouho se hrabali v ho.nech a teď, když se odráží, tak ta cesta jde jen nahoru,“ dodal herec Novotný na adresu Slavie.

„To bych od tebe vůbec nečekal. Neměl jsi včera nějaký těžký představení?“ ptal se Petr Svěcený.

Rajnoch v síni slávy Galatasaray

Nechyběla ani spousta humorných historek, třeba o věhlasu Jana Rajnocha v tureckém klubu Galatasaray. Ačkoli tam nikdy nepůsobil, je členem tamní síně slávy. To kvůli vlastňáku, který si v zápase proti tehdejšímu klubu Tomáše Ujfalušiho vstřelil.

„Po zápase jsme za ním přišli pro dres, potřebovali jsme i trenýrky, štulpny, Rajny nic netušil. Ten jeho vlastňák byl jubilejním třítisícím gólem, takže on teď visí v síni slávy Galatasaray Istanbul,“ zasmál se Ujfaluši, který zavzpomínal na své střety s Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem během svého angažmá ve Španělsku:

[fve]https://youtu.be/QKIfDjw8dTo[/fve]

Na konci pořadu přišly také tipy na vítěze ligy a s nimi spojené sázky – nejvíc se odvázal Jan Rajnoch, který slíbil, že v případě vítězství Slavie přijde do pořadu pouze ve slipech.

Na úvodní díl TIKI-TAKA se můžete podívat prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“12099222″]

Přečtěte si taky: Čermákova nádherná trefa rozhodla! Sparta proti Bohemians nezářila, bere ale tři body

Foto: O2 TV Sport  (jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru