SOUTĚŽ s Ligou mistrů: Vyhrajte mnichovskou Allianz Arenu! Skvělá šance (nejen) pro fanoušky Bayernu!

Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, která se týká osmifinále Ligy mistrů mezi Bayernem Mnichov a Arsenalem!

Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na O2 TV Sport ve středu!

[blog_program_info id=“12053418″]

 

Allianz Arena

 Allianz Arena je fotbalový stadion ve čtvrti Fröttmaning na severu Mnichova. Po posledních drobných úpravách v lednu 2015 je jeho kapacita pro ligové zápasy 75 tisíc diváků, pro mezinárodní pak zhruba o pět tisíc nižší.

Stavba Allianz Areny trvala od podzimu 2002 do dubna 2005 a stála 340 milionů eur. Plášť tvoří 2 874 kosočtverečných panelů ze speciální fólie, které mohou stadion zvenku rozzářit stadion do červena, pokud hraje Bayern Mnichov, do modra, když zde hraje Mnichov 1860, anebo do bíla, když jde o zápas německého národního týmu.

Základní kámen položil Franz Beckenbauer 21. října 2002 a první utkání se zde hrálo 30. května 2005, kdy Mnichov 1860 nastoupil proti Norimberku. O den později pak stadion ještě jednou slavnostně otevřel Bayern zápasem proti národnímu týmu Německa.

Od té doby se zde hrály například zápasy mistrovství světa v roce 2006, nebo finále Ligy mistrů 2012, kde z vítězství radoval v dresu Chelsea i Petr Čech.

 allianz allianz

O co hrajeme

NANOSTAD je značka vysoce kvalitních 3D puzzle, které jsou replikami světoznámých fotbalových stadionů. Jsou kvalitní a celosvětově úspěšné, protože je zábavné je stavět s rodinou i s přáteli. U dětí podporují vynalézavost a trénují motoriku.

Všechny dílky do sebe jednoduše zapadají a jsou očíslované, což usnadňuje stavbu. Navíc nepotřebujete lepidlo ani jiné nástroje. Stadiony jsou vyrobeny z polystyrenové pěny, pokryty kvalitním foto papírem. Rozměr složeného stadionu je 38,5 x 30 x 12 cm.

allianz

Soutěžní otázka:

Ve vyřazovací fázi Ligy mistrů na sebe Bayern Mnichov a Arsenal narazily již v letech 2005, 2013 a 2014, jaké je celkové skóre těchto tří dvojzápasů z pohledu Bayernu?

a) 9:6

b) 7:9

c) 11:7

Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@o2sport.cz nejpozději do půlnoci do pondělí 20. 2. 2017. Do předmětu uveďte heslo „BAYERN“. Nezapomeňte připojit své kontaktní údaje.

Vylosovaného výherce následně zkontaktujeme prostřednictvím e-mailu, abychom jej informovali o způsobu předání výhry.

Přejeme mnoho štěstí ve hře.

 PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 266/2, IČ: 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322 (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Soutěž probíhá na webu O2sport.cz ode dne vyhlášení (14. 2. 2017) do dne ukončení (20. 2. 2017). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutez@o2sport.cz zašle odpověď na soutěžní otázku.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem se stane 1 soutěžící, který bude po skončení soutěže určený pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující: Vyhrává 1 soutěžící, který splňuje podmínky zařazení do soutěže a jehož odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen 1x.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra bude výherci předána po domluvě osobně nebo prostřednictvím České pošty.

PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE

V případě důvodného podezření podvodu, zneužití a/nebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že si výherce nepřečte e-mail zaslaný pořadatelem oznamující jeho výhru a další postup. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel e-mail od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele.

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen (příkladem může být např. odeslání soutěžního e-mailu z více e-mailových adres nebo uvedení nepravého jména a příjmení v e-mailu); to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Ze soutěže budou vyřazeny e-maily, které jsou vulgární. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL

Přihlášením se do soutěže soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 480/2004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele i třetích osob – partnerů pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže.

V Praze, dne 14. 9. 2015

Foto: Nanostad (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru