Menu Web OOO2

Neymarova divadelní etuda: Chtěl si vymodlit další penaltu, divil se žluté kartě

Neymarova divadelní etuda: Chtěl si vymodlit další penaltu, divil se žluté kartě
Ve čtvrtek Real Sociedad hostil Barcelonu. Domácí ani jednou neotestovali Jaspera Cillessena a po zásluze prohráli 0:1, když se o branku postaral z pokutového kopu Neymar:
Fotbalový svět možná už ani neudivilo herecké vystoupení brazilského reprezentanta, které následovalo ve druhém poločase. Nejprve to byl ale Luis Suárez, kdo přišel do kontaktu s domácím gólmanem Geónimem Rullim, který však zřejmě jako první zasáhl míč. Rozhodčí tedy tuto situaci neposoudil jako penaltový zákrok a tak to o pár vteřin později zkusil i Neymar:
Hlavní arbitr pro tohle skokanské číslo neměl pochopení a udělil Neymarovi žlutou kartu. Ten se verdiktu hodně divil... [blog_poll_start][poll id="489"][blog_poll_end]

Přečtěte si taky: Vrchol nechutnosti! Sergio Ramos neunesl porážku a plivl na střelce Aspase

Na předchozí ligové vystoupení Barcelony se můžete podívat prostřednictvím O2 TV: [blog_program_info id="11378069"]

Přečtěte si taky: Hrdina Neymar! Svým fotbalovým umem zneškodnil ozbrojeného lupiče

Foto: reprovideo (pol)

autor článku