Životní šance pro Nováka! Který klub z Premier League po něm pokukuje?

Šestadvacetiletého rodáka z Přerova dělí jen krůček od podpisu velké smlouvy. Reprezentant Filip Novák si vydobyl stálé místo v dánském Midtjyllandu a fanoušci ani vedení na něj nedá dopustit. Teď je ovšem čas na další krok v jeho kariéře!

Ve hře je podle informací, které pro MF Dnes potvrdil Novákův agent Viktor Kolář, nejlepší fotbalová soutěž světa. „Jednáme s jedním klubem z Premier League, ale nejsme pod tlakem. Plánovali jsme to spíš na léto, jenže to vypadá zajímavě už teď,“ uvedl.

Zatím do světa uniklo jen to, že klub nepatří mezi ty na špičce tabulky, a v současné chvíli stojí o levého beka. Z toho vychází například Swansea.

O Nováka je ale zájem i v jiných soutěžích, spekuluje se také o druholigovém Brentfordu, který vlastní stejný majitel jako jeho současný klub.

Filip Novák

 

„Existuje i varianta jeho přechodu do Brentfordu, týmu z druhé anglické ligy, který vlastní stejný majitel jako Midtjylland. Je to také kvalitní a zajímavá soutěž. Vyloučit se nedají ani jiné kluby, které třeba plánují v budoucnu postoupit do Premier League,“ doplnil Kolář.

Experti odhadují Novákovu cenu na 2,5 až 3 miliony eur (68 až 81 milionů korun).

Český reprezentační obránce hraje v Dánsku druhou sezonu. Předtím nastupoval v první české lize za Jablonec, kam přestoupil z tehdy druholigového Zlína.

[blog_program_info id=“11166984″]

Foto: Reuters (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru