Slavia má ty svoje periody! Jak sparťan Blažek zaryl na Silvestra do rivala? A co řekl o Holoubkovi?

Rivalita mezi Spartou a Slavií neutuchá ani na Silvestra. Sešívaní v derby internacionálů zvítězili 7:3. Brankář poražené Sparty Jaromír Blažek byl však i přesto vyhlášen nejlepším hráčem svého týmu.

V rozhovoru po utkání pro iSport TV si pak neodpustil rýpavý štulec, který musel fanoušky Slavie pořádně popíchnout.

Blažkova invektiva se týkala současné přestupové politiky Slavie, kterou mocně dotují peníze čínských majitelů.

„Slavia si zase kupuje, koho chce. Uvidíme, jak to vydrží. Oni mívají takové ty svoje periody. Za chvíli tady zase nebude nic,“ pousmál se brankář, který toho nejvíc v lize odchytal za Spartu, působil ale také v dalších pražských klubech Slavii, Bohemians či Viktorii Žižkov.

„Ale ne, nechci do toho dloubat,“ dodal vzápětí.

Kariéru ukončil Blažek v létě 2015 v Jihlavě, kde posléze trénoval brankáře. Po roce ale v této funkci skončil. Zase měl ale o to víc času sledovat „svou“ Spartu.

„Byl jsem na lize i na pohárech a jsou tam dvě tváře. V pohárech supr, liga trošku drhne. Přál bych jim, aby to na jaře otočili a udělali titul. První tři mančafty jsou ale vyrovnané,“ uvedl.

Co si Jaromír Blažek myslí o Davidu Holoubkovi, který Spartu vedl ve druhé polovině podzimu? Jak se mu zamlouvá nový trenérský model na Letné? A schválil by svému nástupci Tomáši Koubkovi odchod do Belgie, o kterém se mluví?

Foto: Facebook AC Sparta Praha (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru