Šílenost ve Rwandě! Hráč použil černou magii a za pár minut skóroval! Neuvěříte, co udělal svaz!

Záběry z utkání rwandské ligy mezi Mukura Victory Sports a Rayon Sport teď sdílí celý svět. Důvod? Do zápasu se vložila černá magie!

Na kouzelnické umění se rozhodl spolehnout útočník Rayon Sportu Moussa Camara. Jeho tým prohrával 1:0, a tak zkusil u brány domácích požádat o pomoc temné síly a provedl krátký rituál.

Toho si všiml domácí brankář, který rychle rozpoznal, o co jde, a spolu několika obránci se rozhodli útočníka-šamana potrestat.

Nicméně nepovedlo se. Sudí udělil Camarovi žlutou kartu, ale ta ho nakonec mrzela pramálo. Na začátku druhé půle totiž právě on vyrovnal na 1:1!

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=UMPYNOPngbw[/fve]

Rwandská fotbalová federace následně vydala zákaz používat čarodějnictví, protože incident rozhodně nebyl ojedinělý a kouzelníci jednotlivých klubů se občas i pořádně servali!

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=IAi1Y_dF5dE[/fve]

Napříště má být fotbalista, který bude na hřišti „čarovat“, stejně jako jeho klub potrestán finanční pokutou. Klubům navíc hrozí i bodový odpočet.

„Je smutné, že stále spousta lidí věří na takové věci. Vrhá to špatné světlo na celou naši zemi a brzdí rozvoj fotbalu,“ citoval web britského listu Daily Mirror bývalého rwandského reprezentanta Jimmy Mulisu.

Foto: reprovideo (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru