Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]SELECT SUM(vote) as sum_votes,
COUNT(vote) as number_of_votes
FROM wp_yasr_log WHERE post_id=26322
AND vote > 0
AND vote <= 5
Manchester City hraje v neděli jeden z klíčových zápasů Premier League proti londýnskému Arsenalu. I tak si však mužstvo našlo čas na tradiční návštěvu dětské nemocnice.
Svěřenci Pepa Guardioly se pod jeho vedením vydali do Royal Manchester Children’s Hospital, aby udělali radost malým fanouškům, jenž nemají o Vánocích to štěstí být doma se svými rodinami. Hvězdy Manchesteru City přišly povzbudit malé hrdiny, rozdat pár autogramů a vyfotit se s pacienty.
Hráči dětem rozdali dárky, vykouzlili úsměvy na tváři, a dokonce si zahráli i stolní fotbálek! Guardiola byl ze Zabaletova výkonu naprosto učarován! Pomůže mu to do základní sestavy proti Arsenalu?
[blog_program_info id=“10553570″]
„Velice speciální, emotivní a zábavná návštěva v Royal Manchester Children’s Hospital.“
https://twitter.com/PepTeam/status/809859846573064193
„Vánoční odpoledne se skvělými Vincentem Kompanym a Kevinem De Bruynem z Manchesteru City.“
https://twitter.com/nicestjob/status/809809566535917568
Modrý klub z Manchesteru chodí před Vánoci do nemocnice pravidelně. Děti z nemocnice se dokonce objevily i na týmové fotce momentálně čtvrtého týmu Premier League!
[blog_program_info id=“10553570″]